Zmina pozycji u zawodnika...

 pawely Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2005
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2005, 14:26    Pytanie
Wiem ze sie da danemu zawodnikowi zmienic dana pozycje , na inna... np. obronca na pomocnika... I tutaj was prosze abyscie mi napisali ile trwa nauka (zmiana pozycji) ... i czy warto zmieniac ich pozycje ???? Również chciałbym wiedzieć, czy jesli juz dalem go na treningu na "zmiane pozycji" to czy on ma grac w meczach na nowej pozycji (tej co sie uczy) , czy ma grac na swojej starej pozycji ???? Dzięki z góry za pomoc... papapa... :):):)

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2005 20:34    #1
Tak jak mowi alle - wszystko zalezy od zawodnika. Ja osobiscie w FM 06 czesciej niz wczesniej trenuje zawodnikom inne pozycje, bo i lepiej to w mojej opinii wyglada. Juz podczas trwania nauki warto wystawiac zawodnika na pozycji docelowej, bo wtedy szybciej sie jej nauczy. Zdarzyc sie moze jednak iz gracz bedzie niezadowolony, ze kazemu mu gra na nie jego pozycji, wiec jest to troche niebezpieczne. Rowniez gdy wylaczymy zawodnikowi trening nowej pozycji zbyt wczesnie, to zwyczajnie straci on umiejetnosci gry na tej pozycji.

Adivip Proletariat

0
01.01.2006 10:41    #2
Zauażyłem, że najlepiej jest uczyć grać na nowych pozycjach młodych graczy, dużo szybciej się uczą. Starsi to już różnie...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.