FM Scout - dziwne...

Adivip Proletariat

0
01.01.2006, 10:34    Pytanie
Witam wszystkich!
Mam mały problem - gram Groclinem (w mocniejszych klubach ten problem jest mniejszy lub nie ma go) już 10 sezonów i nie używałem FM Scout'a. Ostatnio tak z ciekawości chciałem zobaczyć jakie CA i PA mają moi kopacze. Ze zdziwieniem zauważyłem, że wielu moich graczy (1. jedenastka) ma słabe CA i PA (ok. 140), a atrybuty (którymi się kierowałem w doborze składu) świetne (prawie cała 1.tabelka na 18+, druga też pełno 15+, trzecia też dobra) na poziomie najlepszych klubów Europy! Mam też wielu takich z CA i PA ok.165, a atrybutami bardzo słabymi (kilka powyżej 15, dużo poniżej 10, większość 11-13). Jak to wkońcu jest czym mam się kierować w wyborze składu - CA i PA czy atrybutami? Acha, gram na najnowszej łatce.
:)

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2006 14:18    #1
Dokladnie. Poza tym przeciez CA i PA moga miec wartosci ujemne (losowe), a w takich przypadkach FM Scout czesto wariuje :>

Post pomocny

Adivip Proletariat

0
02.01.2006 19:37    #2
Oki dzięki, a czy Wy też znajdujecie takich zawodników? Najwięcej ich jest w Brazylii. !. tabelka prawie same 20, a gość jakoś tak średnio gra.

Post pomocny

Forby Proletariat

0
09.01.2006 19:43    #3
W fm scout wazne tez jest tzw scout rating i jesli jes na poziomie ok 60 % to zawodnik jest dobry bo juz nizej to tak w kratke :>

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.