bramkarz najgorszy

vicomino Proletariat

0
04.01.2006, 19:19    Pytanie
Gram już 5 sezon i praktycznie w każdym z nich najsłabszą postacią w drużynie jest bramkarz. Na palcach jednej ręki mogę policzyć mecze w których bramkarz "wygrałby mi mecz", a wystarczy jeden palec by policzyć obronione karne. Posiadam niezłych bramkarzy i trenerów. Trening jest chyba dobry, bo statsy rosną. Ma ktoś jakieś propozycje na co jeszcze mam zwrócić uwagę, by poprawić ich grę?

vicomino Proletariat

0
04.01.2006 20:33    #1
Najpierw grałem Aston Villa i bramkarzem był Sorensen, teraz gram Cristal Palace i broni młody Koprivec z naprawde świetnymi atrybutami i na zaplecze Premiership wydaje się być super. Taktykami gram różnymi-czasem defensywnie czasem ofensywnie, ale na grę mojego bramkarza to nie wpływa. Zdobyłem mistrza, ale pod względem straconych bramek jestem dopiero 9. O ile jeszce w Aston zdarzały się jakieś niezłe mecze bramkarzowi , to w Cristal przez 1,5 sezonu mój bramkarz może z 8 razy przekroczył notę 7. Poprostu jak mecz był wyrównany to prawie zawsze przegrywam.

Post pomocny

pemo Proletariat

0
05.01.2006 15:21    #2
Polecam przetestować min. Jana Lastuvke ze Spartaka. Oscara Cordobe z Besiktasu. Anthony'ego Silve z rep. Paragwaju, jak też będąć grać słabo to polece Ci jeszcze innych.

Post pomocny

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2006 18:03    #3
Koprivec jest u mnie 4-tym bramkarzem. Wez kogos lepszego - zdecydowanie polecam wymienionego juz Arenasa. Noty - najczesciej 8, rzadko 6,7, czasami 9.
Bramkarzowi trudno miec 10tki: jesli jestes slaby to Twoja druzyna przegrywa, a przy przegranej druzyny poszczegolni zawodnicy b.rzadko maja oceny powyzej 7-8.
Jak jestes mocny bramkarz nie ma jak-kiedy sie wykazac bo obrona wszystko zgarnia, wiec tez pozostaje na nocie 7-9.

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2006 12:42    #4
Spróbuj faktycznie zmienić brakarza w Cristal Palace, bo widocznie nie jest wystarczająco dobry dla takiej drużyny.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

vicomino Proletariat

0
08.01.2006 13:16    #5
ten koprivec faktycznie jest przepakowany. teraz broni teoretycznie slbszy steele i jest nieco lepszy. nawet karnego obronil!!!

Post pomocny

 kamillo91 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.01.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2006 22:34    #6
Tomasz wróblewski z Korony Kielce

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.