Defensorzy...

 pawely Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2005
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2006, 23:19    Pytanie
Gram drugi sezon Wisłą Kraków... w pierwszym sezonie ledwo co (ale wygrana sie liczy) wygrałem mistrza ligi :):):) ale mnie to nie satysfakcjonuje... jestem juz doswiadczonym managerem, i zauwazylem ze Wisła ma bardzo słabą obrone... ja juz nie moge na to nic poradzic... szukałem juz wielu dobrych obroncow i nadal jest to samo... (taktyka napewno do tego nie prowadzi ze trace duzo bramek) Jakbyści mi mogli podać jakiś dobrych, tanich obrońców którzy spisza się "na medal" w Wiśle Kraków... Z góry dziękuje ... pozdrawiam wszystkich managerow... :):)

Tomaszek Proletariat

0
05.01.2006 08:26    #1
Złóż ofertę Anthonemu Vanden Boorowi

goscie Proletariat

0
05.01.2006 10:16    #2
Ja do wisły kupiłem w pierwszym sezonie A. Łukasiewicza z Poloni W., pograł w rezerwach, potrenował i teraz obok Kłosa ma pewne miejsce w pierwszym składzie.

Ksiuma Proletariat

0
05.01.2006 14:28    #3
Zakup sobie de la cuesta. jest to mlody kolumbijczyk co ma gra glowa 20 krycie 19 i odbior 19. Daszh im ok 7mln zl to jush przejdzie do ciebie spoko ziom

pemo Proletariat

0
05.01.2006 15:18    #4
Też gram Wisła i obecnie moja ogrona wygląda następująco:
Błażej Telichowski - Paweł Golański - Ezequiel Garay - Marcin Baszczyński
i drugi skład:
Dudka - Julcimar - Głowacki(Drzymont) - Kłos(Kuzera).
Warto zwrócić uwagę szczególnie na Garay'a świetny defensor młodzieżówki Argentyny. Parametry tak jak wyżej wymieniony de la cuesta, a w dodatku świetnie bije wolne. Super strzały z dystansu, wykańczanie akcji. Dobra koncentracja i ustywianie - poprostu super obrońca. No i oczywiście Golański - za nim jeszcze go kupiłem to grał w Koronie i dostał powołanie na MŚ 2006 i tam grał świetnie w pierszym składzie, mecz z Brazylią - nota 8 (przy wyniku 0:0), więc to potwierdza jego klase. Dobry jest także Mineiro z Pogoni, ale ja niestety go nie zdążyłem kupić i jest teraz gwiazdą w Santos'ie.

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2006 18:13    #5
Jeziorny-Pekovic-Napierala-Martinez
Chalas - Roslon - Owczarek -......?

Jeziorny - pewny zawodnik i dobry duch druzyny
Owczarek - jak dac mu szanse gry to ma same noty 8-9
Pekovic - filsr mojej obrony
Napierala - wielokrotnie gracz meczu ale ustawiac go na srodek obrony, ewentualnie def pomoc, nigdy na skrzydlo
Chalas, Roslon, Jurgielewicz to mlode talenty
Na prawej stronie gorzej: Klepczarek, Kulig, Kuzera, Cafu, Leandro, ktory? Najlepszy z nich jest chyba... Martinez uniwersalny (PLS) obronca.

Bercik1983 Proletariat

0
06.01.2006 15:21    #6
Nie wiem czy uda sie tobie tych graczy skusić do gry w Wiśle, ale możesz spróbować. Obecnie gram Leeds i tak jak ty miałem na poczatku problem z obrońcami, strzelałem sporo ale i sporo traciłem. Mój kres wytrzymałości się skończył gdy straciłem 5 bramek. Szukałem obrońców, zatrudniłem 3 scoutów by znaleźli mi dobrych graczy formacji obronnej, znaleźli dobrych, ale jednocześnie zbyt drogich (Leeds grało w 2 lidze) nie było mnie na nich stać. Zaczełem więc szukać graczy którym sie kończy kontrakt. I tak przypadkowo trafiłem na 3 świetnych defensorów: Sarki, Hubert Kornalski, Lamine Traore. Płacę im od 20 do 40 tysiecy euo miesiecznie, a dzięki im moja gra obronna jest teraz jedną z lepszych w premiership. dzieki im zajmuje obecnie 2 miejsce w lidze :)
Polecam też Giddingsa i Cohena (anglicy) dobry też jest Lionel Pereira. Z brazylii Sandro i Indio sprawdzili sie gdy grałem bełchatowem. Z polaków dobry jest Rzezniczak biją się o niego (rok 2009-2010) kluby z premiership, więc można na nim dobrze zarobić.

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2006 23:08    #7
Tu nie chodzi o sklad, ale o ustawienia indywidualne obroncow, o ktorych wspominalem chocby tutaj: http://www.cmrev(...)lem/1031

 Dezerter Partyzant

Postów: 204
Grupa: Ekspert
Dołączył: 03.06.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2006 21:53    #8
Brawa dla autora tematu. Założyłeś temat z ID numer 1000. Pięć punktów i kredki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution