Trening

Autor Proletariat

0
10.01.2006, 16:33    Pytanie
mam pytanie a raczej prosze o rade jak intensywnie i jakie rzeczy maja trenowac poszegolni zawodnicy na swoich formacjach?? np pomoc atak i obrona bo sam troche kombinowalem ale po jakims czasie (miesiac)statsy spadaly leb na szyje :/

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2006 00:39    #1
P.S. Dla jasnosci: nalezy stworzyc kilka RÓŻNYCH programow treningowych: u mnie jest ich 7:
Bramka (wzorowalem sie na paremetrach domyslnegp bramkarskiego, troche go tylko "wzmocnilem";)
obrona_skrzydlo
obrona_srodek
pomoc_skrzydlo
pomoc_ofens (srodek)
pomoc_def
napad

Post pomocny

Forby Proletariat

0
11.01.2006 17:46    #2
no dzieki teraz musze to wszystko jakoś ogarnac :) danke

Post pomocny

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2006 23:02    #3
Generalnie nalezy uwazac, by nie przeciazyc zawodnikow (nie przekraczac Medium). Sugeruje rowniez odpuscic trening defensywny napastnikom i analogicznie ofensywny obroncom, by mogli sie oni skupic na trenowaniu najpotrzebniejszych atrybutow.

Post pomocny

tom Proletariat

0
12.01.2006 15:31    #4
ja mam trening dosc intensywny dla wszystich. atrybuty mi nie spadaja lecz rosna. w srodku sezonu wsszystkie strzalki sa zielone i skierowane ku gorze.ale trzeba przyznac jedna rzecz. ja mam 25 trenerow zatrudnionych, ktorzy byli nieznani i oprzychodzili do mnie. mozna znalesc takich ktorzy maja naprawde b. wysokie parametry. trening ogolnie jest na medium stawiony a pasek glowny ktory mowi ogolnie o wszystkich parametrach jestr na maxa. wiec moi p[ilkarze dostaja w kosc.

Post pomocny

 Jowisz Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2007
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2006 16:38    #5
Gepardhinho Moglbys wstawic te treningi na rapidschare.de bo chetnie bym sobie je sprawdzil..Pozdro

Post pomocny

gotykkkkkkkkk Proletariat

0
12.01.2006 20:01    #6
wlasnie niech ktos wrzuci to na serwer!!!

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.