problemy z włączeniem gry

KamilFcB Proletariat

0
20.01.2006, 12:47    Pytanie
Witam. Mam problem z włączeniem gry FM2006. Ściągnąłem patcha 6.02 zainstalowałem i dalej nie moge włąćzyć gry może ktoś mi pomóć??? Gdy nacisne na ikonke Fm żeby otworzyć gre to po jakimś czasie występuje bład...... Pomocyyyyy Pleasee

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2006 15:46    #1
Wytłumacz wszystko tutaj jakbyś mógł, tak będzie nam najłatwiej.
Na poczatek spróbuj zreinstalować FM, to może pomóc.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

KamilFcB Proletariat

0
20.01.2006 16:01    #2
Zainstalowałem Footballa 2006. Następnie zainstalowałem Patcha v6.0.2. Gdy włanczam na ikonke "FM" to on niby sie wczytuje, ale po pewnym czasie wyskakuje że trzeba włożyć płyte cd jak football u kolegi chodzi bez płyty. Wiec nie wiem o co chodzi...:(:(:(:(:(:(:(:(:((:

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2006 16:31    #3
Hmm to ciekawe gdzie się podziała ta płyta...
Może zapomniałeś ze sklepu wziąć?

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.