Kto moze polecic jakis talent

Lolek20 Proletariat

0
25.01.2006, 13:45    Pytanie
nie ma rubryki talenty moze mi coś polecicie:)) Znalazlem kilku dobrych,ale tego nigdy nie jest dość. Dzieki

 Oskar Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2006
Skąd: Raba Ni??na
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2006 17:39    #1
Przemysław Każmierczak,Paweł Strąk,Gilcimar,Hernani,Minero,Roberto Claudio Milar(31L),Daniel Cruz,Zelijko Mrvavljevic,Marco Colacovic,Karol Gregorek,

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2006 18:10    #2

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2006 14:51    #3
Moj ulubiony temat, talenty talenty. Wciaz ich szukam.

Bramka: Arenas, Cerqueira - bardzo dobrzy oraz
Bader, Janukiewicz, Linka, Bialkowski

Obrona: Rzezniczak, Klepczarek, Dudka, Hernani
Zdecydowanie polecam tez duet Pekovic-Napierala - u mnie filar obrony

Pomoc: ha! moja ulubiona formacja
Skrzydlowi: Siedlarz, Peszko, Petasz, Piatkowski (tylko musi grac - jak nie gra szybko spada), Machacon, Junior Ross, Gevorgyan (Wisla Plock)
Srodek: Wawrzynczok (wielki talent szybko gra w Repie) Grzegorz Bartczak, Zganiacz, mozna tez zwrocic uwage na Filipa Burkhardta, Tralke i Cezarego Wilka, Szetele
Z zagramaniczniakow: oczywiscie Freddy Guarin
Napadziory: talentow tu jak psow. Zalezy jeszcze czy grasz z patchem Robbiego czy nie (niektorych zdegradowali np Grosickiego z Pogoni ktorego nalezy -ale tylko przy grze bez patcha - brac w ciemno za kazda cene)
Zdecydowanie polecam:
Tyczkowski - rewelacja, duzo strzela ale najwazniejsze - bardzo bardzo duzo haruje na boisku i ma mnostwo asyst, jako wysuniety napastnik (lewy)
Enzo Giovanni Scorza - najwiekszy znaleziony przeze mnie talent - po roku jego wartosc wzrasta do 10 mln zl (wycena oficjalna czyli poszedl by za 50-60mln)
Lebohang Mokoena - bezapelacyjnie rewelacyjny gracz. Jego wartosc rosnie jeszcze szybciej - po roku 28 mln zl. Trudnosc z nim polegala tylko na tym ze najlepiej nadaje sie na pozycje OPS-a ze strzalka do przodu czyli ofensywnego pomocnika wchodzacego do ataku (przy grze 4-4-2 srednio mi pasowal - dawalem go na atak albo prawe skrzydlo - patrz ulubione zagrania gracza "rajdy z pilka prawa strona" itp). Na pewno warto go miec, jak nie na poz. OPS to chyba najlepiej go dac na atak (tak ja robilem)
Holenda - bardzo dobry czeski napastnik
Godni uwagi sa rowniez: Goncerz, Kowal, Korzym, Zjawinski (ale sie troche rozkreca), Oziemczuk, Cieluch, Esterilla, Eynar Mosquera....

Post pomocny

Zebol Proletariat

0
03.02.2006 21:48    #4
znacie jakiś talentów na ligi europejskie ?

Post pomocny

sans Proletariat

0
10.03.2006 12:12    #5
Rafal Grzelak ... noi moja perelka w Legii ... Daniel Oprita ... rumun prawy ofensywny pomocnik ktory moze grac rowniez na ataku ... potrafi przejsc cale boisko ... wzucic i zaliczyc asyste ^^

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.