taktyka

 hewitt Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wloclawek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2006, 18:44    Pytanie
Gram sobie arsenalem w FM z kolega . I poszukuje bardzo dobrej taktyki do tego klubu. Zeby wszyscy grali jak trzeba!!

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2006 19:33    #1
Naprawdę takie prośby od razu zamykamy. Gra polega na tym aby samodzielnie tak poustawiać piłkarzy żeby ze sobą dobrze grali, a nie proszenie żeby ktoś to zrobił za was. Przykro mi ale w tej sprawie nie jestem w stanie ci pomóc, mogę poradzić przy ustawianiu tej taktyki, ale na pewno nie wykonam jej za ciebie ;)
myspace.com/marneszanse

 shearerr Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2005
Skąd: New York
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2006 23:12    #2
ok spoko ja gram np taka taktyka 4-1-2-1-2 czyli musisz miec 4 obroncow jeden defensywny srodkowy pomocnik 2 pomocnikow boczbych najlepiej jak by mogli grac na 2 pozycjach czyli ofensywnego i zwyklego nastepnie dajesz im strzali zeby biegali do przodu ale nie asz pod pole karne zreszta i tak tam beda biegac nastepnie potszebny jest ofensywny pomocnik srodek I 2 napastnikow na srodek!!! Nastepnie ustaw dla obroncow bocznych dlugie podania tak samo dla pomocnikow po bokach a dla srodkowego ofensywnego pomocnika ustaw podania krotkie!!! czesto jak grasz z lepsza druzyn od siebie albo bardzo wazny mecz po nieudanej
pierwszej polowie przyda ci sie ustawic dla druzyny szypka gre i zeby byli agresywni wtedy nie daja szans dla drugiej druzyny ja np tak wisla doszlem zdobylem tak raz puchar mistrzow doszlem do finalu pucharu uefa i klka razy bylem w polfinale europejskich pucharow a najgorszy moj wynik w pucharach to bylo odpadniecie w pierwszej rundzie po meczu z barcelona polecam ta taktyke!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.