bramka w 20 s. czyli 1:0 do tylu

zabecck Proletariat

0
04.02.2006, 16:31    Pytanie
mam problem...otóż trace bramki w pierwszych trzech minatach, czasem jest to 20 sek. Pewnie problem tkwi w koncentracji :P ale jak to zmienic ;)

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2006 17:28    #1
Ja to nazywam CHAMSTWEM. Jeżeli tak masz, graj na początku nastawieniem defensywnym. Rób zmiany, żeby piłkarze mieli wiecej sił na obronę. Albo poprostu to wszystko przeczekaj. FM ma taką specyfikę gry, że wszystko kiedyś musi się skonczyć - i dobra, i słaba forma, i nawet taki problem jak ty masz. Też kilka razy miałem podobne kłopoty, które z biegiem wirtualnego czasu poprostu zanikały.

Post pomocny

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2006 20:24    #2
Kombinuj z taktykami. Mi takie rzeczy się nie zdarzają. Owszem, czasami ma to miejsce ale jak to w życiu, wszystko się może zdarzyć. Co do bramek w ostatnich minutach. To często właśnie moje drużyny je zdobywają. Jak to robię? Na końcówki zmieniam nastawienie na bardziej ofensywne. U mnie się to sprawdza.

Post pomocny

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2006 21:09    #3
ja jak zmieniam na ofensywne np w 85 minucie to prawie zawsze nie mam ani jednej kluczowej akcji po takiej zmianie. Jakos tak mi sie wydaje ze klikac sobie mozna a wplyw jest minimalny albo zerowy. Np gram, wygrywam sporo meczy, mam optymalny sklad (jak na Orange Ekstraklase). I nastaje moment gdy zaczynam pod rzad przegrywac albo remisowac kilkanascie meczy. Mimo ze zmieniam taktyke, zawodnikow, wszystko cacy, kliku kliku a gra swoje.. to taki element realizmu, zeby nie bylo ze wszystko sie wygrywa. In minus. :(

Post pomocny

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2006 06:34    #4
Jesli tracisz bramke w 1 minucie to oznacza to że albo grasz z zespołem o 2 klasy lepszym albo... masz o 2 klasy niższą taktykę - dla danego przeciwnika. Można to zresztą sprawdzić.
Co do bramek w końcówkach: zmiana taktyki w 85 min. rzeczywiscie niewiele daje. Żeby osiągnąc efekt trzeba zmieniać nastawienie miedzy 70 a 75 minutą meczu. Nie zdarzało mi że strzelic gola przy zmianie taktyki po 80-85 min, natomiast zmiana nastawienia ok 72 min, przy wyrównanych zespołach (a dobrze przy okazji wprowadzic jakiegos pomocnika fightera) naprawde wielokrotnie zmieniało oblicze meczu.
Przy zmianach taktyk na końcówke radze zmiany radykalne np jak grasz taktyką w rodzaju 4-4-2 Counter i zmieniasz na 4-4-2 Offensive warto żeby była dodatkowo wzocniona (np w przypadku 4-4-2 Offens dobrze jest dać dodatgkowo krótkie strzałki do przodu srodkowym pomocnikom - taktyka "kupą mości panowie" sprawdza sie tu dość dobrze)

Post pomocny

anchizes Proletariat

0
17.04.2006 06:06    #5
ja mam silve na bramce, zelazna defensywe i w ostatnich 6 meczach nie stracilem zadnej bramki:D gram 4-2-2-2 naprawde ciekawa taktyka:P dla tych ktorzy graja w conference albo w 2 lidze angielskiej polecam syna Teddiego Sheringhama - Charliego Sheringhama!

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.