Słaba forma

Gienek Proletariat

0
04.02.2006, 19:14    Pytanie
Cze! Mam taki problem, gram Groclinem już pół sezonu i zajmuje miejsce w strefie barażowej. Niewiem co robić wszystkie mecze przegrywam pod rząd po 3:1 i 2:0 czy to wina złej taktyki (4 4 2 Attack) czy składu a może nienadaję się do trenerki? W Fm2005 2X wygrałem lige mistrzów LEGIĄ, a FM2006 mam od paru tygodni. Proszę o pomoc!!!!!!

Gienek Proletariat

0
05.02.2006 11:00    #1
Transferów dokonywałem i nic.
Teraz zaczełem grę od nowa i dokonałem tych samych transferów i po 6 meczach jestem na 2 miejscu i gram tym samym składem i tą samą taktyką. CO jest w tej grze?

Post pomocny

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2006 15:15    #2
Poprostu jest trudniejsza a taktyka ma dużo większe znaczenie niz w poprzednich wersjach

Post pomocny

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2006 07:10    #3
Pokombinuj taktyką, w ogóle zalecam:
1) Sprawdzic transfery, reźimy treningowe (czy gracze osiagąja wzrost lub przynajmniej stabilizacje na wysokim poziomie),, sprawdzic inne techniczne a banalne sprawy, ktore mogły spowodować że np w 60 minucie 2/3 Twojej druzyny słania sie na nogach (kondycja

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.