Moze bug:D

 boro.rm Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2005
Skąd: Szczecinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2006, 22:08    Pytanie
Sam nie wiem jak to traktowac, ja uwazam to za bład gry. Mianowicie gram Fiorentiną w 3 sezonie sciagnełem sobie De Allesandro ale po połowie sezonu okazało sie ze to nie był dobry pomysł, nie poradził sobie z konkurencja V.der Vaarta. Postanowiłem go sprzedac, na kasie mi nie zależało bo wziełem go za darmo wiec ustawiłem 3mln i zaoferowałem klubom. Zgłosiło sie Sao Paulo. Był 1 problem oni zaoferowali mu za niski kontrakt i musiałem współfinansofac jego wynagrodzenie. Ok wyszedłem na czysto:D. Na koniec sezonu De Allesandro przeszedł do Romy a ja nadal płace Sao Paulo czesc wynagrodzenia pilkaza. Powiedzcie mi za co skoro on juz tam nie gra????
Pozdrawiam.

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2006 13:07    #1
boro_rm - dokładnie tak. Teraz mu będziesz wypłacał pensję do czau kiedy miał mieć z Tobą kontrakt. Niestety dałeś się naciąć i chyba jednak nie wyjdziesz z nim na zero :/

 boro.rm Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2005
Skąd: Szczecinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2006 16:00    #2
wyjde bo wziełem go za dartmo pograł pól sezonu i sprzedałem go za 3 mln. A płacic musze im około 1,5 sezonu po 20k na tydzien. Nie chce mi sie liczyc ale chyba na + jestem. Poza tym strzelił 1 wazna bramke z juve dzieki czemu wygrałem z nimi w ldze i wyprzedziłem ich jak sie na koniec okazało o 1pkt w tabeli konczac na 4 miejscu i Champions League czyli tez pare pmilionów :D:D:D Pozdro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.