Problemik z FM06

anonik Proletariat

0
09.02.2006, 17:22    Pytanie
Mam wielki probrem z fm 06 gdy sobie gram to w czasie gry często wyskakuje mi błąd, ze mi fm wylancza ;( ;( ;( ;( wiecie moze co jest aha i ten blad zapisuje sie w C:/FM 06 tam sie zapisuje plis help me

anonik Proletariat

0
09.02.2006 19:28    #1
No to może ktoś wie i nam pomorze bo przez to grać nie da się normalnie ;/ m22k jest jeden sposob aby to obejsc wloaczyc sobie codziennie zapis :P ale ja tego nie robie bo zawsze mam ok. 25 lig i zanim by mi sie to zapisalo...... i tak co chwile ;/

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2006 22:53    #2
Może najpierw trzebabyło poszukać podobnego tematu? Było takich juz wiele, moze tam znalazłaby sie odpowiedz na twoje pytanie.

Jedyną diagnozą która nasuwa mi się na myśl to zbyt mała ilość pamięci wirtualnej.

Post pomocny

Anonik Proletariat

0
09.02.2006 23:54    #3
Co pamięci wirtualnej czy dobrze mysle chodzi ci o RAM ja mam Ram'u 768 !!! a chcialem wpisac ale nie wiem co w wyszukiwarke wpisać

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.