odstąpie trening do fm06

Krzysiek 92 Proletariat

0
16.02.2006, 18:41    Pytanie
ściągnałeem z neta ten fantastyczny (niektórzy mówią oszukańczy) trening co to wszystkie specjalizacje są na maksa a poziom ogólnego treningu jest na poziomie"lekki" Wszyskie parametry idą gwałtownie do góry potrzeba wyłącznie paru trenerów więcej bo obciaza on ich możliwości Chętnym prześlę go na podany przez nich email

BaRcA-FaN Proletariat

0
15.08.2006 13:55    #30
Koleś ale masz problemy z wstawieniem linku na strone !!! :( Udajesz głupiego czy nim jesteś ?? Zresztą po co komu twój głupi trening ktory pewnie wogole nie istnieje a jak istnieje to pewno nie umiesz go przesłać !!!! A tak a propo czemu tylko ja daje obrazki ??? :)))

Post pomocny

 ddetep Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 13:58    #31
bo obrazki nie są po to zeby je jkakis koles sobie wstawial

Post pomocny

BaRcA-FaN Proletariat

0
15.08.2006 14:00    #32
Wszyscy którzy proszą o przesłanie na ich poczte tego głupiego treningu to antygracze !!! Chyba w fmie chodzi o to aby samemu ustalac taktyke i treningi a nie tej sciągać !!! ZERO zabawy z gotowymi treningami !!! I co to za satysfakcja gdy twoj zawodnik staje się dobry jak to nie twoja zasługa tylko sciągniętego treningu ???!!! Ale jak chcecie to ściągajcie lenie !!!!

Post pomocny

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 14:02    #33
BaRcA-FaN - pracujesz na pierwszego bana w nowym Suflerze. :] Przeczytaj http://www.cmrev(...)686.html ten temat - tam masz wyjaśnione po co są obrazki w Suflerze.

Post pomocny

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

BaRcA-FaN Proletariat

0
15.08.2006 14:03    #34
Ale zabłysnołeś intelektem ddetep !!! To nie wiem po co jest taka opcja !!! Po to chyba żeby urozmaicić to forum i wyrazić czasami swoje odczucia bałwanie !!! :*

Post pomocny

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 14:04    #35
I żeby nie było, że nie ostrzegałem - ostatni taki post, albo się żegnamy.

PS. Bez bałwanów, proszę.

Post pomocny

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

BaRcA-FaN Proletariat

0
15.08.2006 14:06    #36
a Skąd mogłem wiedzieć !!! NIE wszyscy czytają każdy artykuł !!! Nie moja wina że jesteści ponurakami zależnymi od komputerów , którzy nie mogą sobie poprawić humoru poprzez wstawienie śmiesznego obrazka !!!! To w końcu jakby FORUm a jak byscie zobaczylito na innych forach można wstrawiać swoje obrazeczki ile się chce !!!! To nie wiem po co zrobiliscie tą opcje skoro nikt z niej niekorzysta oprócz mnie !!!!!!!!

Post pomocny

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 14:09    #37
To nie jest forum jak 100 innych dostępnych w sieci (notabene, www.forumcm.net - TO jest forum polskiej sceny i tu sobie możesz wstawiać bezsensowne obrazki obok nicka). Sufler jest miejscem, w którym spotykają się fani FM'a i dyskutują MERYTORYCZNIE na temat ukochanej gry.
Gdy ktoś ma problem i chce go opisać - wtedy może załączyć skrina z taktyką, z profilem swojego zawodnika, z tabelą z danego sezonu, itd. To, czego nie da się wyrazić słowami lub to, co może pomóc innym w znalezieniu odpowiedzi na dany problem.

Proszę po raz ostatni: bez durnych obrazków.

Post pomocny

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

BaRcA-FaN Proletariat

0
15.08.2006 14:11    #38
Bo mnie wkurzacie !!! Nie można se nawet obrazków wstawiać !!! A takwogóle jak mi wiadomo to w POLSCE obowiązuje WOLNOSC SŁOWA !!!!!!!!!!!! Sory nie wiedziałem że ktoś tu z białorusi jest !!!! SSSOOOOOOOOORRRRRRRYYYYYYYYY !!!! Tylko mnie nie usuwajcie !!! Bo się boje

Post pomocny

 Dezerter Partyzant

Postów: 204
Grupa: Ekspert
Dołączył: 03.06.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 14:12    #39

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution