Od zera do Milionera!

 Wrzesiu Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2006
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006, 13:57    Pytanie
Witam.
Chciałem założyć ten temat żeby była możliwośc pochwalenia sie swoja karierą, zdobytymi tytułami itd. Wpisujcie (jeśli macie taka ochote) Wasze najciekawsze i najbardziej emocjonujące przygody w świecie FM i CM.
Pozdrawiam

 Fris Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: Grabowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 14:17    #1
2-krotnie wygrałem 1 ligę groclinem, wygrałem 2L Avią Świdnik, wygrałem 2L Hetmanem Zamość, 4razy mistrzostwo polski Hetmanem, wygralem PU Hetmanem i 2 razy LM Hetmanem.

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 14:30    #2
Jeszcze za czasów FM'a 2006. Tak jak w Twoim tytule "Od zera do milionera!" zacząłem w 6 lidze angielskiej (chyba conference płd.) Worcester City i co sezon wywalczałem awans (zawsze mistrzostwo), tak że po 6 sezonach byłem już wicemistrzem Anglii i miałem na koncie Puchar UEFA.

 MARIUSZSZSZ_X Młody aktywista

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 17:42    #3
Kiedy ciągłe wygrywanie Wisłą mi sie znudziło zacząłem nowy sezon grając Heko Czermno. Po trzech latach miałem najbogadszy klub w Polsce (pierwsze dwa lata spędziłem na promowaniu piłkarzy, drogiej sprzedaży i przygotowania finansów), mistrzostwo Polski i awans do LM, czego osiagnięcie w trzy lata uważam za sukces ;). Oczywiście o wygraniu LM Wisłą nie pisze, bo to oczywiste. PS> Pozdro dla Robiego i kibiców Wisełki !!!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 18:48    #4
Jeszcze za czasów CM 03/04. Bayern: 5 razy mistrzostwo (4 razzy z rzedu), 6 razy puchar i DFB-Pokal, 3 razy LM.
W FM 2005 udało mi sei niedawno - również Bayernem - wygrać Puchar UEFA :D

 birkin Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: birkin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 18:57    #5
Witam wszystkich,jak Wy to robicie,że polskimi klubami wygrywacie Lige Mistrzów? Jakimi gracie ustawieniami i jakie macie poleenia druzynowe i indywidualne? Prosze o pomoc.

... Proletariat

0
06.03.2006 19:27    #6
birkin mnie spisza takie rzeczy jak czytam ze liga mistrzow co rok polskimi druzynami itd... Ale powiem Ci jak oni to robia:) Przede wszystkim FM scout:) szukaja perelek i maja gwiazdy ale to tylko chwilowe bo kazda z tych perelek w koncu sie zbuntuje wiec co sezon panowie kupuje nowe perelki:) Cudowny scouting;p Po 2 jestem pewny i nie wieze ze panowie nie uzywaja load&save Bo zaloze sie ze posadzic tych panow przy uczciwej grze to nawet wisla mistrzostwa w 1 sezonie nie zdobeda:) i tak maja LM:)

Petric Proletariat

0
06.03.2006 20:08    #7
Zależy kto tak gra. Ja gralem Wisła 5 czy 6 sezonów i tylko raz wygralem ligę mistrzow, ale lige polska i puchar polski wygrywalem za każdym razem. Amój mistrzowski sklad to: Majdan-Jeziorny,Głowacki,Strąk,Kowalczyk-Gerson Baca,Gołoś,Guarin,Sergio Orteman-Żurawski i Brożek

 birkin Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: birkin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 20:38    #8
Ja mam ten mistrzowki trening od trzech sezonów i dzieki niemu umiejetności moich graczy bardzo rosną i nawet są lepsze niz niektórych piłkarzy z Wisły a pomimo tego zawsze z nią przegrywam. Próbowałem różnych ustawień ale jak dotąd każde było podobne. Jesli Panowie Mariuszszsz_x i p.obrocki moga to niech napiszą co jest przyczyna takiej ilości wygranych. Pozdrawiam.

:) Proletariat

0
06.03.2006 20:39    #9
Dobre pytańie "Birkini" jak Oni to rąbia tu ktoś zdobywa LM Hetmanem Zamość... Powiem szczerze jak to czytam to mi sie odechciewa grac w tego menegera... Znałem takiego jednego co wygrał LM Górnikiem ale robił "wały" zapisywał i jak nie wyszło to jeszcze raz kupował przejmując klub za bezcen piłkarzy no i korzystał z Scouta... Ale to już nie jest zabawa tylko... Własnie nie wiem co:) W każdym raie jakoś mi sie nie chce wierzyć że Hetmanem można 2 razy zdobyc LM nie robiąc przy tym przekretu... A jeśli sie myle to ten ktoś powinnien zastąpić Janasa!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.