Od zera do Milionera!

 Wrzesiu Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2006
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006, 13:57    Pytanie
Witam.
Chciałem założyć ten temat żeby była możliwośc pochwalenia sie swoja karierą, zdobytymi tytułami itd. Wpisujcie (jeśli macie taka ochote) Wasze najciekawsze i najbardziej emocjonujące przygody w świecie FM i CM.
Pozdrawiam

 Adaminho Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 23:49    #10
Chelsea - 5 sezonow - 5 razy Premiership, Champions League i Puchar Angli :) w FM 05 grałem Chelsea bylo truuudniej teraz po kilku wzocnieniach jest to zespoł nie do pokonania :) pozdro dla FANOW REALU I CHELSEA

 Adaminho Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006 23:49    #11
znaczy sie Champions League i Puchar Angli tez po 5 razy :)

 fan Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2006 00:22    #12
w fmie 2005 12 sezonow gralem wisla . co rok tytul 8 pucharow polski ale w lidze mistrzow to najwyzej 1 do polfinalu doszedlem mimo uzywania scouta

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2006 06:52    #13
Do ... i ;) - powiem Wam, że również grałem swego czasu Wisłą i nigdy nie używam FM SCOUT'a anie nie gram techniką SAVE&LOAD. Wszystko polega na własnym dokładnym wyszukiwaniu w grze piłkarzy o dokładnie takich umiejętnościach jakie są potrzebne na daną pozycję. I drugą podstawową rzeczą jestpromowanie i sprzedawanie piłkarzy. Po 2 sezonach Wisłą obracałem już w transferach kwotą ok. 100 mln złotych - większość pochodziła z byłych piłkarzy Wisły (Kryszał, Kuźba, Głowacki) a reszta z kupionych za grosze i wypromowanych, obiecujących piłkarzy z Ameryki Płd.

 Cafe Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: Wielowies
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2006 12:44    #14
Mam za sobą 1 sezon. Gram Pogonią Szczecin. I........ byłem drugi. 3 punkty straty do Legii. W tym zesonie będzie mistrzostwo!!! Tylko muszę ściągnąć więcej Brazylijczyków!!! He He

:) Proletariat

0
07.03.2006 14:23    #15
Teraz gram Realem. Wiem że wile osób mówi że nie ma nic prostrzega niż zabrać sie za zeespół pokroju Realu, Chelsea czy Barcelony i wystarczy tylko ustawić piłkarzy na swoich pozycjach a Oni już bedą grać i wygrywać. Rzeczywiście jest to po części racja ale... Grając takimi klubami nie mozemy pozwolić sobie na porażki bo wtedy wylatujemy z hukiem, po drugie ustawić takie gwiazdy też nie jest łatwo, trzeba dać grać każdemu i dbac o ich forme czy morale bo inaczej nic nie zdziałamy... Zaczynam właśnie 4 sezon w barwach Królewskich i do tej pory udało mi sie zdobyć LM, Puchar Hiszpani i Mistrzostwo ale przyznam nie było to takie proste. Musiałem sprowadzić kilku piłkarzy bo te "stre" gwiazdy już troche gasną. Zobaczymy jak bedzie dlaej:)

 bastek26 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2006 23:20    #16
Ja gram Udinese sobie już 4 sezon. Jak narazie jedyne moje transfery to Fabio Grosso, Rodrigo Palacio i Joseph Yobo. ta drużyna ma naprawdę ogromny potencjał!! 1 raz mistrz (zmierzam po drugi tytuł), 1 P. włoch i jeden raz LM. Polecam ten team!!! (Iaquinta wymiata :] )

 saimon Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2006
Skąd: PMI
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2006 11:56    #17
Ja gram zenitem sankt petersburg drugi sezon. Mam mistrzostwo puchar UEFA i puchar rosji,a teraz zmierzam po drugie mistrzostwo. 10 punktów przewagi nad CSKA tylko jedna przegrana i reszta wygrane. Sprawdzcie sobie Kerzhakowa, w pierwszym sezonie ponad 30 bram na 35 meczy.

 saimon Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2006
Skąd: PMI
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2006 12:14    #18
Podaj ktoś jakiś dobrych zawodników na boki pomocy. Najlepiej to młodzi i ofen.pom. bo tak akurat gram. Na bokach mam troche starego Spivaka, Arshavina i wchodzi z ławy Sirl. Wygrałem P.U. i chce sprowadzić kilku dobrych zawodników na l.m. wartość pon. 6.m.euro

woktek Proletariat

0
08.03.2006 14:19    #19
ja grałem jakims zespołem z 6 ligi angielskiej ale takze co rok byłem w wyzszej lidze. awansowałęm do pierwszej i wygrałem lige mistrzów i superouhar a mój skład to byli same dziadki z 6 ligi :* po 2 sezonie w 1 ldze oni na emeryture an ja na bruk bo wszystko przegrywałem po 10 : 0 :D teraz gram wisłą i spadłem z ligi :*

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution