Od zera do Milionera!

 Wrzesiu Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2006
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2006, 13:57    Pytanie
Witam.
Chciałem założyć ten temat żeby była możliwośc pochwalenia sie swoja karierą, zdobytymi tytułami itd. Wpisujcie (jeśli macie taka ochote) Wasze najciekawsze i najbardziej emocjonujące przygody w świecie FM i CM.
Pozdrawiam

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2006 16:20    #20
Alescie sobie temat znalezli ;) Przechwalki, przechwalki, przechwalki ;> By ktos z Was opowiadanie napisal i wyslal do nas, a nie tak po cichu z wszystkimi wygrywa. Niech swiat sie dowie o Waszych sukcesach! :>

młody1991 Proletariat

0
08.03.2006 19:27    #21
Ja wymiatam sobie 6 sezon Benificą Lizbona i wygrałem 5 razy ligę, 3 razy puchar portugali, 5 razy superpuchar portugali, i 2 razy ligę mistrzów. A po trzech sezonach otrzymałem propozycję prowadzenia rep. Hiszpanie i oczywiście ją przyjąłem, zdążyłem wygrać mistrzostwa europy oraz puchar konfederacji, a teraz czekam na występ w mistrzostwach świata

pavlo_olsztyn Proletariat

0
09.03.2006 21:57    #22
Ja chelsea Zdobyłem prawie wszystko! W pierwszym sezonie spadłęm do drugiej ligi :[ a w drugim stracilem prace :D

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006 14:16    #23
Bardzo sie ciesze ze temat cieszy sie taka popularnoscia, jednak fajnie by bylo jakbyscie potwierdzali swoje sukcesy screenami :] Wybierzcie okno w FM w ktorym maciek pokazane ze faktycznie zdobyliscie te wszystkie sukcesy, nacisnijcie wtedy PrintScreen (na gorze klawiatury), wklejcie obraz do painta, zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzuccie na serwer www.imageshack.us po czym umiescie swoje sukcesy tutaj :)
myspace.com/marneszanse

Petric Proletariat

0
10.03.2006 16:29    #24
A w jakiej rozdzielczości należy wrzucić screen czy 800/600 może być?

Petric Proletariat

0
10.03.2006 16:48    #25
Jak wogóle z tej stronki wstawic screena. Co tam trzeba wpisywać lub wybierac w tych kratkach?

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006 17:07    #26
Jako ze ten temat niedlugo pojdzie na druga, a potem dalsze strony, podobne posty mozecie pisac tu http://cmrev(...)299.html
Tam tez znajdziecie krotka instrukcje robienia screena ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.