Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

Buks Proletariat

0
28.06.2006 09:43    #240
ze screena http://img46(...)39ho.jpg wynika ze w 3. sezonie jeszcze w conference siedziałeś hahahaha i zajęłeś 13 miejsce hahaha, ale z ciebie mega menedżer , to twoje samouwielbianie sie jest żałosne, ja po 14 meczach jestem na razie 3 w pierwszym sezonie (tym twoim dag & red), więc ty ze swoją 13 pozycją w 3 sezonie możesz sie schowac i tyle.............

Robuś Proletariat

0
28.06.2006 15:35    #241
no i graj aż sie zesrasz... a nie dojdziesz tam gdzie ja (bez przekrętów) żałośniaku...

 jasonx Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2006
Skąd: 71
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 01:45    #242
Widze, ze kultura osobista niektorych osobnikow pozostawia wiele do zyczenia:) No coz, latwo sie schowac za IPkiem i chojraczyc:)

P.S. Jak bys dokladnie poczytal, to bys wiedzial, ze bez cheatow gram.. Ale lepiej od razu pysk rozdziawic, a nie czas tracic na czytanie;)

A poza tym, nikt nie dojdzie tam gdzie Ty. Tys naszym wodzem!

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 05:44    #243
Robus to ze ty doszedles do Premiership zespolem z Conference to nei znaczy ze nikt juz tego nie zrobi... To ze jasonx doszedl tam szybciej i w lepszym stylu to nie znaczy ze cheatuje troche kultury

Buks Proletariat

0
29.06.2006 06:39    #244
Wiesz co Robuś twoja kultura osobista jest równa zeru, a może i jest na minusie. Ja do premiership dojde w maximum 8 sezonów (a nie 18 jak ty) i to (przeczytaj uważnie) BEZ ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW. Moja drużyna w środku pierwszego sezonu dorównuje przeciętnej drużynie z 1 ligi angielskiej (czyli tak na prawde 3-ligowcowi angielskiemu) Pogódź sie po prostu , że są lepsi od ciebie i tyle. Coraz to kolejne twoje wypowiedzi udawadniają mnie w przekonaniu, że tak żałosnego człowieka jak ty jeszcze nie spotkałem. I to na tyle . Chce ktoś dowodów to moge zrobić screeny , napiszczie jeszcze dokładnie czego chcecie screeny (chociaż mysle, ze na razie nie ma sensu, sesn będzie dopiero jak dojde do premiership.

Buks Proletariat

0
29.06.2006 07:11    #245
Jasonx,jeżeli można sie zapytać co za różnica, w którą wersje sie gra fm'a?? cytuje:I tak każdy wie, że nie ma na Ciebie mocnych w 6.02. Ja gram w 6.03 i jedyną zmianą jaką zauwazyłem jest to 9w stosunku dow cześniejszych), że poprawili bug dotyczący polskiej ligi ,jeżeli chodzi o liczbe obcokrajowców.

 jasonx Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2006
Skąd: 71
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 07:45    #246
Podobno moja taksa na 6.0.3 nie wymiata, jak na 6.0.2

Nie wiem dokladnie, z czego to wynika, ale pobno zmienili cos jezeli chodzi o pozycje DBP, ktora u mnie jest kluczowa i kolesie potrafia miec srednia sezonu > 9,00

aaaaaaaa Proletariat

0
30.06.2006 07:51    #247
jasonx... to co napisales to znaczy ze maja srednia mniejsza niz 9.0 nie wiem czy o to Ci chodzilo:P

aaaaaaaa Proletariat

0
30.06.2006 07:54    #248
jasonx... to co napisales to znaczy ze maja srednia mniejsza niz 9.0 nie wiem czy o to Ci chodzilo:P

Buks Proletariat

0
30.06.2006 08:21    #249
nie, to znaczy ze mają średnią większą niż 9.0

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.