Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

piecyk Proletariat

0
07.07.2006 21:46    #260
Żygać sie chce jak ktoś pisze że polską drużyną wygrał lige mistrzów, da rade zdobyć ale odsavovując +/- 30 razy. Ludzie zejdźcie na ziemie pff i sie nie chwalcie takimi głupotami bo wychodzić i brać load po 10 razy na mecz każdy potrafi. Pozdro dla normalnych

piecyk Proletariat

0
07.07.2006 21:46    #261
Żygać sie chce jak ktoś pisze że polską drużyną wygrał lige mistrzów, da rade zdobyć ale odsavovując +/- 30 razy. Ludzie zejdźcie na ziemie pff i sie nie chwalcie takimi głupotami bo wychodzić i brać load po 10 razy na mecz każdy potrafi. Pozdro dla normalnych

piecyk Proletariat

0
07.07.2006 21:46    #262
Żygać sie chce jak ktoś pisze że polską drużyną wygrał lige mistrzów, da rade zdobyć ale odsavovując +/- 30 razy. Ludzie zejdźcie na ziemie pff i sie nie chwalcie takimi głupotami bo wychodzić i brać load po 10 razy na mecz każdy potrafi. Pozdro dla normalnych

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2006 07:39    #263
piecyk to jest mozliwe ale napewno nie w pierwsazym sezonie. Ja gram Wisła i zdobylem jak narazie Puchar UEFA i to w 2013r ;/

Buks Proletariat

0
08.07.2006 08:21    #264
Piecyk, spójrz na mój skład jak grałem Wisła i dopiero wtedy wydawaj osądy (nie przez przypadek moja drużyna została wytypowana do zwycięstwa w lm)
A zespołem dag&red odniosłem następny sukces, wygrałem 2 lige i awansowałem do pierwszej (w 2 sezonie)

piecyk Proletariat

0
08.07.2006 08:30    #265
Może i jest ale to potrzeba bardzo dużego farta, po pierwsze co z twojego składu jak żaden lepszy piłkarz nie chce przejść do wisły, grałem troche wisłą, zakupiłem też sporo zawodników tych co chcieli przejść ale i tak jak przychodzi mecz z milanem, barcą czy arsenalem u nich to wynik jest bardzo fajny 5:0 hehe. Więc tu trzeba mieć naprawde farta. Teraz gram milanem i bez odsavovywania też nie jest łatwo wygrać lige mistrzów, a większość ludzi gra co chwile wciskjąc load taka prawda niestety :)

Buks Proletariat

0
08.07.2006 10:29    #266
Moi zawodnicy wystarczą na barcelone, chcesz to moge dac screena z ich umiejętnościami (tzn. kilku, bo wszystkich to mi sie nie chce), wiadomo że w pierwszym czy 2 sezonie ma sie gorszy skład, ale z biegiem casu przy dobrej polityce transferowej mozna mieć lepszy od nich skład (czyli od barcelony, realu madryt, chelsea itp)

piecyk Proletariat

0
08.07.2006 12:19    #267
podeślij lepiej pare screenów z jakimś dobrym treningem z twojej gry, bo jeśli chodzi o trening to jestem ciemny. Gram sobie 3 sezon milanem, kupiłem ibrahimovica i można pykać, koleś wymiot strzela po 55 bramek na sezon. Moje gg jak coś 4340852

piecyk Proletariat

0
08.07.2006 12:30    #268
a jeśli chodzi o przechwałki to zlukajcie to :) http://img24(...)c5oq.jpg

piecyk Proletariat

0
08.07.2006 13:52    #269

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.