Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2006 08:48    #450
Kuba. Dla mnie najwyższym transferem, (gram na razie 4 sezony) był zakup Sergieja Vlasova za 7 mln USD (strasznie przepłaciłem, ale cóż dobrzez, że wogóle chce ktos przychodzić). A najwyższy mój transfer w serii FM06 był Bojinov do Arsenalu za 33mln USD. Ja bardzo rzadko wydaję duża kasę na zawodników.

Ricardo01. A ja ma kompleks Pucharu Polski. 4 sezony. Zawsze 1 w lidze a nigdy nie byłem nawet w finale PP. Może przestanę wyznaczac rezerwy do tych rozgrywek.

fm maniak. Lubie Everton więc życze Ci powodzenia. napisz jak sprowadzisz kogoś ciakwego do klubu.

fm maniak Proletariat

0
20.09.2006 14:28    #451
mam zamiar zakupić roncatto berbatova van buytena kapo nasriego i daniela carvalho
:)

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2006 16:18    #452
sefko1
nie chodzi mi o to jak wysoki transfer sam zrobiles ale jakie transfery komp czasem robi
kiedy komp chce kogos sprowadzic to nie liczy sie wlasciwie cena

fm maniak Proletariat

0
20.09.2006 21:17    #453
do klubu sprowadziłem makelele bo był wystawiony na sprzedaż i maćka żurawskiego i jestem z nich bardzo zadowolony makelele jest jak beton w 2 linii a żuraw świetnie współpracuje z crespo
w debiucie strzelił 2 bramki
miałem kryzys w drużynie nie wygrywałem meczy przegrałem 4 zremisowałem 2 ale teraz wychodzę na prostą

pozdro dla fanów evertonu

fm maniak Proletariat

0
21.09.2006 11:35    #454
informacja dla tych którzy tak jak ja męczą jeszcze fm 2005 (pozdro grzechoo)
16 letni kolumbijczyk SAMIR MORENO to jedno z moi większych odkryć
jest to zawodnik uniwersalny gra na pozycji of.pomocnika
może grać na prawej flane na lewej jak i w środku
mam zamiar kupić go do mojego evertonu
z chęcią przechodzi do ligi polskiej

http://img24(...)kqh8.png to jego ca i pa

a oto jego umiejętności
http://img17(...)okj8.png

fm maniak Proletariat

0
21.09.2006 11:38    #455
niedługo dam jeszcze pare talentów z białorusi
i
skandynawii

fm maniak Proletariat

0
21.09.2006 13:17    #456
zepsół mi się save z evertonem
właśnie zastanawiam się jakim angielskim klubem zagrać ??
prawdopodobnie będzie to Portsmouth

fm maniak Proletariat

0
21.09.2006 22:46    #457
zaczynam karierę evertonem (od nowa) bo tamten save skasowałem bo nie działał


posdro

 Marcinho Dos... Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: marcin-0989@wp.eu
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2006 18:55    #458
Gram Krylią Sowietow Samara, mam marzec 2006, jestem pierwszy w lidze 3 mecze, 3 wny ale nie o to sie rozchodzi :D
Otóz w zimowym okienku transferowym kupilem Macka Korzyma (17 lat), myslalem ze bedzie dobrym zmiennikiem a tu gra w podstawowym skladzie, jest liderów strzelców ligi, zdobywa wszelkie nagrody (pilkarz miesiaca itp.) wszyscy sie nim zachwycają w Rosji :D:D:D
Szkoda ze tak nie jest naprawde...

P.S. Mam tez Fabianskiego i tez wymiata ale nie jest taką gwiazda jak Korzym ;)

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2006 21:13    #459
z tego wyczynu jestem mega zadowolony, pomijajac to, ze zaskoczony :D

PS. ja oczywiscie gram WKSem ;p

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.