Strona

Wasze opowiadania na CM Revolution

 Tores ReDevil Młody aktywista

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2007
Skąd: Manchester
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 15:21    #171
Ej ile trzyma plik na sendscape ? bo wysłałem tydzień temu i mam nadzieję że dalej jest aktywny, pozdro ;)

 wisniczanin Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 753
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 15:25    #172
nie jestem pewien czy pisalbym opowiadanie, bo moje zdolnosci jezykowe nie powalaja, jednak czy trzeba zaczynac sezon od nowa?? i czy moze to byc klub z europy wschodniej???

 Tores ReDevil Młody aktywista

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2007
Skąd: Manchester
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 15:32    #173
Klub to może być dowolny wg mnie, i jeśli pisałoby się od srodka to trzeba byłoby dokladnie wszystko opisac, tak myślę.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 16:05    #174
Panowie- nie ma jednej drogi, którą trzeba pisać opowiadanie, więc nie pytajcie się nas o każdy, najmniejszy szczegół. Jednak bądźcie profesjonalni- kto chciałby czytać opowiadanie, które zaczyna się w 6 kolejce sezonu? Więc proszę, pomyślcie zanim napiszecie takie głupie pytania. To jest oficjalna strona i nie będziemy tutaj publikować gniotów, ani nieprofesjonalnych tekstów, więc jeżeli twierdzicie, że raczej nie potraficie pisać, a wasza ortografia i gramatyka leżą, to może pomyślcie raczej o jakimś krótszym tekściku np. opisanym talencie.
myspace.com/marneszanse

 pedro_1987 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2006
Skąd: Stanowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 16:34    #175
Panie jakubwa wszytko co miałem napisać napisałem w mailu do redakcji, a pańskie tłumaczenie to było tylko czekanie na pretekst. Dziękuję za uwagę.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 16:46    #176
Zauwazylem go i odpisalem.
Uwazaj sobie co chcesz - zasady spisane w pierwszym poscie obowiazuja od dawna i jesli sie z nimi nie zapoznales, to nie jest to nasza wina.

 wisniczanin Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 753
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 17:19    #177
to skoro juz rezygnuje z blaznienia sie przed ministrem literatury, i innymi poteznymi czlonkami tego autorytarnego rzadu(nie twierdze ze panstwo autorytarne musi zle funkcjonowac, np polska w okresie miedzywojennym) to jak dlugo sie mniej wiecej czeka na opublikowanie w pelni opracowanego talentu, ja moje wyslalem ponad tydzien temu, nie chce sie skarzyc ani nic podobnego, ale poprostu niecierpliwie sie przed potencjalnym debiutem na cmrev

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 17:34    #178
Talentów dostajemy naprawdę sporo, więc nie jesteś jedynym, który czeka ;) Ale jak sam wiesz, pojawiają się one u nas na stronie reguralnie, więc twój także się ukaże.
myspace.com/marneszanse

 Kuba10 Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 20:22    #179
i po co sie wszyscy meczycie.waszych opowiadań i tak nie będzie na tej stronie.admini powymyślają wam że coś jest źle a tak naprawde nie chcą mieć konkurencji.jak myślicie dlaczego dotego czasu ukazały się 2 opowiadania o newcastle i fiorentinie.ja nawet nie bede wysylal opowiadania bo szkoda aby czasu.dziekuje za uwage

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2007 20:43    #180
Dwa opowiadania powiadasz... To za głęboko w dział nie zaglądałeś :>
Jeśli tekst nie jest na tyle dobry, żeby znaleźć się na naszej stronie, to na nią nie trafi. Nie mamy zamiaru publikować nic na siłę.
Jeśli natomiast opowiadanie spełnia nasze oczekiwania to z pewnością zostanie umieszczone na stronie. Zależy nam na powiększaniu zasobów serwisu, jednak nie kosztem jakości publikowanych tekstów, ot co. Dlatego też nie puszczamy wszystkiego jak leci, bo na tej zasadzie to działają fora internetowe, a nie serwisy.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.