Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 salawalas Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2007 00:44    #740
Mnie sie też już znudziło...
SyZtem : daj!

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2007 01:38    #741
lapaj! :P

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2007 14:35    #742
Zawsze się gra do końca :]

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2007 14:37    #743
PS
I co ciekawe nie zaliczyli bramki Plymouth :)

 wojciech1505 Młody aktywista

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2006
Skąd: Szczuczyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2007 14:48    #744
Chce się pochwalić ,że objąłem Everton w grudniu, zajmował 15 miejsce, miałem pchnąć go wyżej - Nie udało się ! Przepraszam .

 AveCraxa Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2007 15:57    #745
Nie rozumie jak mozna jarac sie jak ktos bierze jakis wielki klub z pierwszej ligi (np.Bayern, Man.Utd, Barcelone czy inny Milan) i wygrywa LM itd...
Dla mnie szacunek budzą ludzie którzy osiągaja coś na menagerach z druzynami niszowymi!
Ja gram od 3 tygodni na FM07 (tj. drugi sezon) i Oxfordem United wygrałem angielską lige krajową (Conference) oraz zdobyłem (tzw. puchar dla biedaków:) - FA Trophy) a obecnie po 17 kolejkach prowadze w 4 lidze (division two) i gram juz w 4 rundzie pucharu ligi! Zobaczym jak mi dalej pójdzie:) za jakis czas wkleje screena bo w domu nie mam netu.
Pozdro dla tych co mysla podobnie jak ja.

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2007 23:30    #746
Ah :D zgadzam sie calkowicie z AveCraxa :P ja wlasnie wygralem Puchar UEFA Wisla Plock :D Puchar Polski troszke wczesniej tez drugi raz z rzedu trafil w moje rece... jeszcze tylko do kompetu brakuje mi mistrzostwa Polski ale mysle ze nie bedzie z tym problemu :D zalaczam zdjecie z finalowego meczu UEFA :D ah coto byl za mecz :D dawno sie tak nie denerwowalem :D i to jeszcze przed gra xD


a teraz panowie co mi radzicie? prowadzic dalej czyli do konca mojego kontraktu (2015) Wisle Plock czy zrobic tak jak moi czolowi zawodnicy (Czaplinski---->Juventus, Zelaya---->R. Zaragoza, Nowacki---->Club Brugge, Chaurant---->Valladolid, Lysenko---->Sochaux) skonczyc przygode z ta druzyna i przejsc do jakiegos innego klubu? Bo mam jakos takos mieszane uczucia :) z gory dzieki za rade :) pozdro dla wszystkich :D

 Ivor Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.03.2007
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 07:24    #747
Ja Wisłą Płock grałem trzy sezony zdobywając dwa razy mistrzostwo, puchar polski i superpuchar. Miałem mocarstwowe plany i już niemal awansowałem do fazy pucharowej ligi mistrzów, ale Milan sie spiął i nie udało mi się zremisować na San Siro. W pucharze UEFA odpadłem po ciężkich bojach z Dortmundem. Niestety save mi się popsuł i nie mogę już wczytać tej gry więc próbuję swoich sił Alemanią Aachen.

 Zenon Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2007
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 09:11    #748
I znowu pozdro dla AveCraxa. Prawdziwa gra w football managera polega na radzeniu sobie z trudnosciami. Sukcesy, ktore sie odnosi pozniej sa tylko nagroda za angazowanie i wtedy z duma mozna usiasc i powiedziec: ja to jestem gosc! Gra klubami z gornych polek nie dostarcza tyle przyjemnosci bo nie wymaga yakiego zaangazowania, nie mowiac juz o finansach, ktorymi wogole wtedy nie nalezy sie przejmowac.
Ja zaczalem garac polonia w II lidze, ktora ma -6 punktow na starcie(nawet nie wiem dlaczego) i naprawde niewiele pieniazkow. Tutaj musze myslec o wszystkim. To jest FM....

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 09:30    #749
No wlasnie :D popieram :D ja wogole nie lubie grac takimi silnymi druzynami :) przyjemnosc sprawia mi granie jakimis sredniakami albo slabymi klubami i osiaganie z nimi sukcesow :) pozdro dla ludzi myslacych podobnie jak ja :D

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution