Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 patrykb1991 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:24    #1180
tak bo jak ty gre porównujesz do rzeczywistosci to nie jeste realistyczne ale nie moja wina ze Klose-Henry-Ljunoja to znakomite trio w napadzie nie chce zaimponowac tylko chce udowodnic tym niby to znawcą ze gram uczciwe tylko nie rozumiem was jak zakladacie takie cos jak na samym starcie wy wszystkich skreślacie

 patrykb1991 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:27    #1181
wisniczanin posluchaj jak klub zwalnia beckhama ktorym sie nikt nie interesuje no to przyszedl to takiego HSV byle zeby grac a Henry przyjął moje warunki nie zbyt wygórowane i skakalem jak dziecko jak przyszedl do mojego klubu

 wisniczanin Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 753
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:27    #1182
nie no, wydawalo mi sie, ze jest niemal niemozliwe sciagnac takich graczy do HSV po 1 sezonie....

 wisniczanin Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 753
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:28    #1183
a tam, dobra

 patrykb1991 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:29    #1184
a teraz zaczynam nową gra na bazie 7.0.2 i tez HSV i zobaczymy co zdobęde i potem jak by co sie pochwale jak bedzie czym

 tabalugg Młody aktywista

Postów: 378
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2006
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:37    #1185
ale KIEDY mieli przyjsć z wolnego transferu skoro 25.05.07 już są u ciebie czyli przed letnim okienkiem ??jak udało CI SIE POKONAć bARCELONE 9-1 i Bayern 8-0 ?

 hoody Przodownik pracy

Postów: 833
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 20:40    #1186
Dobra koniec panowie tej farsy! ;) Wiadomo patrykb1991 nie gra uczciwie i nie warto sie spierać o coś o czym wszyscy doskonale wiemy! Niech pochwali sie ktoś uczciwy teraz xD e(L)o

 Kris de la Med Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 21:02    #1187
A był ostatnio taki ładny temacik o trolach :}
Jak widać był i nic z tego nie zostało, a wszyscy klaskali i przytakiwali jak to teraz będą się pilnować ;)

Oszustów widać od razu i każdy to wie, bo w FMa nikt tu od 5 minut nie gra (raczej).

Dla mnie forumuła tematu jest nieciekawa. Nie wiem jak moderatorzy/ admini się na to zapatrują, ale może warto zrobić z tego tylko Przechwałki / rekordy bez tony komentarza? :)
Wpisujemy swoje osiągnięcie i nie dyskutujemy o nim. Kto myśli widzi jak sukces został osiągnięty...

A tak w temacie:
Ktoś kiedyś mówił, że spora ilość transferów wpływa niekorzystnie na drużynę (zgranie, zbyt duża rywalizacja itp.)
Mój kolejny mały wyczyn to liczebność piłkarzy w klubie. Jest to blisko... 250 zawodników :} (rok 2011).
Wszystko co moim zdaniem potrafi kopnąć prosto piłke i kosztuje niewiele trafia do klubu ;)

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 21:49    #1188
a wiecie co sie u mnie ciekawgo stało ??!!
w pierwszej lidze miałem zryw bąków (taka drużyna jest naprawde jak nie wierzycie to se sprawdźcie w necie ;p) który objąłem i w pierwszym sezonie po sprowadzeniu kilku zawodników którzy mieli być takimi wzmocnieniemi żeny jakoś na fuksie wygrać OE np henry r10 cr7 messi i jeszcze kilku podobnych na których o dziwo nie wydałem ani złotówki bo ich kluby zwolniły coś niesamowitego wygrałem OE i dorobiłem sie 10 mld funtów na transfery kochanemu zrywowi zarząd zbudował zadaszony stadion na 500 tys który był większy od całej metropoli zwanej Bąkowem w drugim sezonie wygrałem lige mistrzów a w żadnym meczu nie wygrałem mniej niż 20-0 i taki bis robiłem sobie przez 20 sezonów aż przejąłem trójwieś istebna(też jest taki klub ;p) i zrobiłem z nimi to samo co ze zrywem tylko dostałem mniejszy stadion tylko na 480 tys ale jakoś to przebolałem i znowu tak sobie przez 20 sezonów wygrywałem co sie da ale miałem też powód do wstydu bo wygrałem ze zrywem tylko 13-0 ;];];];];];];];];];];];];];]
patryk prosze cie gram w fm od cm4 (odkąd wyszedł fm 2005 nawet nie dotkłem cm) i wiem że to co ty opisałeś jest niemożliwe nigdy by arsenal nie zwolnił henrego a tym bardziej w 1 sezonie więc nie rzucaj tu opowieści dziwnej treści a jak to widział twój kumpel to idzcie się walnijcie w łeb i powiedzcie jak było i jeszcze jedno weź zrób w edytorze tą historie co ją opisałem i daj screeny prosze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 TZ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 973
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2007 22:33    #1189
szyna - słaby jesteś :D Ja osiągnąłem dużo więcej moim Bizonem Cerkwica :D Pochwaliłbym się, ale muszę już iść lulu. Jutro ważny mecz z Barcą, boję się co będzie jak wygram mniej niż 30:0 xD

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution