Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2007 17:30    #1230
a ja się pochwale - mam Hiszpana w polskim klubie :D ale nie uzywałem edytora,miał po prostu drugie obywatelstwo hiszpańskie i grał w młodzieżówce ,normalnie jest z Argentyny ;P

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2007 17:43    #1231
ja niewiem czy to jakiś sukces ale mam w newcastle: Gravesena, Giulyego, Huntelaara :D

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2007 17:44    #1232
a i w drugim sezonie z tym klubem wygrałem Puchar Ligi i byłem 2 w Pucharze Anglii :p

 decio24 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 18:31    #1233
Ja gram Legia Warszawa juz 11 sezon. W I sezonie zdobylem mistrza, rok pozniej zajelem 2 miejsce, po czym zdobylem 9 razy z rzedu mistrzostwo polski. Co roku gram w Lidze mistrzów, raz dotarlem do finalu ale przegralem z Man Utd. Dotarlem tez raz do polfinalu P.Uefa. Sprowadzzam zawodnikow głownie z Serbi, Czech, Bługarii i Rosji. Jednego zawodnika sprzedalem za 15 mln$ do Sochaux, a pare lat pozniej innego do Man za 14,25 mln$. Trafil sie tez zawodnik (nikola veselinovic) ktorego sprzedalem tylko za 1,8mln$, po paru sezonach trafil on do Valenci za 75mln$. Stan mojego konta to 107mln$, budzet transferowy:50mln$. Pojemnosc stadionu ibecnie wynosi 46700, szkulka pilkarska maksymalnie rozbudowana, obiekty treningowe tez. Pozdro

 FreddyKruger Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 18:41    #1234
W FM 2007 na oryginalnej bazie danych w 5 sezonów(chyba) awansowałem co rok wyżej z Conference North do Premiership. Po drodze wygrałem w 2 sezonie puchar Conference i Conference south&north(nie pamiętam jak się nazywa).Grałem Kettering Town i wysłał bym screeny ale dysk mi się wyczyścił i sam się ostro wkurwiłem. Miałem jeszcze reprezentację Irlandii i eliminacje do MŚ 2012 ale niestety coś się spieprzyło i dupa... A w 2011/2012 miałem takich wymiotów :(

 gigi Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 19:03    #1235
nie bawiłem się edytorem ani troche i sądze że to dziwne ale RiQuelme podpisal ze mna kontrakt juz w 1 sezonie:)PS.ale dopiero za rok:(...

 marekkubowicz Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Grabówki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 19:28    #1236
Ja grałem Wisła w FM2006 25 sezonów a moje sukcesy to:
-25 MISTRZOSTW POLSKI
-25 PUCHARÓW POLSKI
-23 Zwycięsttwa w LIDZE MISTRZÓW
-2 PUCHARY UEFE (ponieważ dwa razy odpadłem z LIGI MISTRZÓW- 3miejsce w grupie)
Ja kupiłem w pewnym sensie 16 letniego zawodnika ponieważ czasami pojawiają się zawodnicy podkświetlenii na szaro gdy brakuje zawodników w składzie(U-18) to złożyłem mu kontrakt. miał 41 lat gdy kończył karierę. Miałem też cel aby zawodnik mej drużyny był najwięcej wart że wszystkich i sie udało-był wart 437mln ZŁOTYCH
a w galerii sław mój menager był pierwszy. MOJE REKORDOWE ZWYCIĘSTWO NAD CRACOVIĄ to 23 do JAJA. a rekord strzelonych goli przez jednego zawodnika w meczu yo 7-Pawłem Brożkiem.
POZATYM GRAŁEM TEŻ INNĄ DRUŻYNĄ ale ona miała tyko 25 MISTRZOSTW KRAJU 1 LIGĘ MISTRZÓW.

 manuel90 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Łazy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 19:36    #1237
wezcie nie piszcie ze zdobyliscie mistrza Hiszpani Barceloną, albo Anglii ManUTD. Bo jestescie śmiesznie w tym momencie...z takim budzetem i wogóle potenciałem to zdobycie LM nawet nie jest wielkim wyczynem...chwalcie się jak osiągneliscie cos w swiecie 2 ligowymi albo słabszymi nawer zespołami...bo to juz wyczyn jest :) podro dla FM'oManiaków :P

 marekkubowicz Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Grabówki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 19:46    #1238
A moj skład podstawowy jaki wogóle miałem to
BRAMKARZ-Cacillas
OBROŃCY-DANI ALVES TERRY AGGER ZAMBROTTA
POMOCNIY-MESSI GERRARD LAMPARD DOWNING
NAPASTNICY-OWEN HENRY

JESZCZE MIAŁEM- TORRESA QUARESMĘ NANIEGO KUBĘ BŁASZCZYKOWSKIEGO LENNONA
LUCASA ADU(tego co strzelił POLSCE U-20 HAT-TRICKA) XABI ALONSO RISSE BROŻKÓW CARLOSA BECKHAMA ESSIENA DROGBĘ ETO'O HIQUIAN CH.RONALDO KANOTUE PUYOLA DAVIDA VILLE JOAGUINA BUFFONA DOLHĘ REINĘ PALACIO .


OCZYWIŚCIE NIE BYLI CI ZAWODNICY WSZYSCY RAZEM PODCZAS SEZONU.

SUMA TEJ "11" wynosiła około 1,4 MILIARDA ZŁOTYCH
POZATYM MIAŁEM TEGO SYFA RONALDINHO KUPIŁEM GO ABY PODNIEŚĆ WARTOŚĆ DRUŻYNY.
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ MEGO SUKCESU ŻE GRAŁEM SEZON BEZ PORAŻKI I W SUMIE W TYM SEZONIE ZDOBYŁEM ok 260 GOLI.
A TAKŻE ŻE wygrałem 24 KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA

GRAŁEM TAKŻE ANGLIĄ I ZDOBYŁEM 5 MISTRZOST ŚWIATA i 5 MISTRZOST EUROPY.
GRAŁEM TEŻ ARGENTYNĄ DWA SEZONY I WYGRAŁEM COPA AMERICA
oraz BOCĄ JUNIORS WYGRAŁEM COPA LIBERTADORES.

GRAŁEM MOJĄ MIEJSCOWĄ DRUŻYNĄ GÓRNIKIEM WIELICZKA gdy AWANSOWAŁ DO 2 LIGI i AWANSOWAŁEM DO 1LIGI ale zawsze byłem 2 lub 3
ALE DZIĘKI TEMU WYGRAŁEM 3razy PUCHAR UEFA.

GRAŁEM TEŻ LIVERPOOL-em ale na innym save I GRAŁEM TYKO 24 SEZONY
W KAŻDYM SEZONIE WYGRYWAŁEM MISTRZOSTWO ANGLII i LIGĘ MISTRZÓW i PUCHAR KRAJOWY oraz 23razy KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA.
NIE BEDE PODAWAŁ SKŁADU BO NIE MAM CZASU





 marekkubowicz Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Grabówki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2007 19:48    #1239
manuel a ty grałeś MILANEM i co podnieciłeś się że jesteś mistrzem CH...JU

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution