Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 paderek223 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2007
Skąd: brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2007 20:59    #1350
3 sezony realem 3 mistrzostwa hiszpani 3 puchary hiszpani 2 spuerpuchary hiszpani 3 razy liga mistrzow 2x spuerpuchar europy 2x klubowe mistrzostwo swiata

 Seweryn Młody aktywista

Postów: 316
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2007 21:41    #1351
Następny co się chwali sukcesami Realem

 Karpin Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1754
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2006
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2007 22:07    #1352
Ej, paderek jak Ty to zrobiłeś, że wygrałeś tyle Realem?? Ja jak nimi grałem to ledwo się utrzymywałem, daj może taktykę xD

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2007 11:18    #1353
ja Traktorem Rostochłowice ( IV liga polska) wygrałem 4xpuchar Polski.3xPUEFA3xPEUROPY,3xINTERKONTYNENTALNY,w 1szym sezonie awans 30 meczy 30 zwycięstw gole 180-3,w drugiem zdobyłem PUEFA pokonując Barcelonę na wyjeździe w półfinale 4-0,a w finale pokonałem Arsenal 3-0 gole strzelali Józef Mamałyga,Kamil Rolnik i Janusz Siurek,których potem (każdego za 15 mln) kupiło odpowiednio :Real,Ajax i ManUnd.Wygrałem też 3 ligę 30 meczy 29 zwycięstw 1 remis gole 231-5,znów wygrałem PUEFA (finał z Parmą 5-1) i wygrałem II ligę.nastepny sezon to kolejne zwycęstwo w PUEFA (Chelsea 2-0) i kolejny KOntynentalny.Teraz gram juz w I lidze,po 25 kolejkach 24 zwycięstwa i 1 remis,w LM własnie awansowałem do półfinału w ćwierćfinale pokonując Romę 3-0 u siebie i 5-0 na wyjeźzie.w zimowym okienku kupiłem sobie Kanoute,Messiego i Lamparda i teraz wymiatam.nie mam screenow no bo ....nie umiem robić więc musicie wierzyc na słówo

 Bijanos Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Rudnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2007 12:01    #1354
TAAAAA PEWNIE A GDZIE SCREENY???
Jakim cudem będąc w IV Lidze wygrałes puchar polski????

I jeszcze coś:
Dołaczam obrazek może ktoś wie dlaczego sie tak robi?

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2007 12:20    #1355
Bijanos - inteligent jestes x) Zmien skore, po prostu.

 boro92921 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: Nidzica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 11:43    #1356
brutalny kazik napewno ci nie uwierze ze do Polskiego klubu przeszedl ci Lampard, Messi i Kanoute no chyba ze mi pokazesz screeny

 #@piterek@# Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Libiaz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 12:43    #1357
Oto moj sklad Jagiellonia w sezonie 07/08

http://img23(...)mcq3.png

Narazie poza pucharem Polski i awansem do OE nic wielkiego nie osiagnialem, w pucharze UEFA doszlem do fazy grupowej ale Przegralem ze wszystkimi :) Moj cel na obecny sezon to miejsce w pierwszej 4 ( narazie to sie udaje :) )

Jesli chcecie wiecej screenow to piszcie.

 Seweryn Młody aktywista

Postów: 316
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 14:39    #1358
a wam trzeba tłumaczyć że to co powiedział brutalny_kazik to była ironia;| jeśli wieco co to znaczy

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 14:50    #1359
No może i nie są gwiazdami no ale to tylko pokazujejakim "outsiderem" udało mi się zdobyć 6 miejsce. Gram trzema drużynami - Las Palmas, Bełchatowem i Sportingiem Gijón. Dwie ostatnie drużyny przejąłem sezon temu. Las Palmas najpierw utrzymałem w lidze jao beniaminka, potem awans do Primera Division, a następnie dwa z rzędu 6 miejsca i wyjście z grupy w Pucharze UEFA. Strasznie mnie jednak to wkurzyło, bowiem z Pucharu UEFA odpadłem bo bataliach z ... Legią :/ 2:2 u siebie i 1:1 na wyjeździe i OUT. Teraz mam rok 2010 i na początku roku ogromnie się osłabiłem (Las Palmas), bowiem bezmyślnie sprzedałem do Chelsea mózg drużyny - Cesara Delgado. Angulo wraz z Alemanem, Capdevilą i Marcheną oddałem do Sportingu Gijón. Oto mój składzik obecny Las Palmas, jakim będę grał na nadchodzący sezon 2010/11:

Cańizares (40 lat, a wciąż w super formie! sprowadzony za friko) - Cristian Pecci, Ione, Luisao, Filipe (lub Agustin Aranzabal, który mimo 37 lat wciąż jest w formie - mam słabość do rutyniarzy :D) - Mokoena, Aimar (Barreto), Moutinho (rekordowy transfer klubu - 75 mln), Sinama-Pongolle - Zuńiga (Guzman), Bojan (Darren Bent)

Postanowiłem prowadzić klub według swojej filozofii vel Ajax - kupowanie piłkarzy za małe sumki a sprzedawanie za o wiele większe. Zwykle kupowałem piłkarzy za małe ceny i szkoliłem u siebie, lecz jaka to korzyść - lepiej sprzedać za dużą kwotę, a potem gdy się będzie miało superbudżet kupi się jeszcze lepszych graczy :) Oto godni uwagi piłkarze których sprzedałem przed sezonem:

Toto Tamuz (Tottenham, 16 mln)
Borut Demsar (Benfica Lizbona, 5,25 mln)
Carlos Elias (Real Madryt, 6 mln - ZA MAŁO)
Stefan van Leeuwen (AS Roma, 13 mln)
Soares (FC Porto, 30 mln)
Mads Frank (Osasuna Pampeluna, 500 tys)
Boris Damjanoski (UD Almeria, 600 tys)
Altin Daja (Inter Mediolan, 26 mln)
Carl Medjani (FC Messina, 280 tys)
Marcin Marciniak (Juventus Turyn, 24 mln)
Anastasios Chalkiadakis (AC Milan, 60 mln - gdy tak patrzę to transfer może się opłacił, ale wkurzyło mnie to że prezes zaakceptował go bez mojej zgody :P)

Jakby tego mało, tylko czterech, a nawet trzech piłkarzy jako tako grało w pierwszym składzie - Elias, van Leeuwen i Tamuz (przez pół roku, był bohaterem ostatniego meczu z Realem Betis, dzięki któremu obroniłem 6 pozycję), a Soares grywał różnie. Gdyby dodać do tego mniejsze transferki wychodzi łącznie suma 187 mln jakie zyskałem. Na swoich obecnych graczy wydałem 142 mln. Większość kupowałem za darmo, a za kasę tylko Salazara, Moutinho, Becerrę, Luisao, Pecciego i Filipe.

A właśnie - odkryłem jedną rzecz - czy wiedział ktoś, że jak jakiś klub ma zarząd komisaryczny, to piłkarze tego klubu automatycznie się zgadzają (tzn. klub, nie piłkarze) przejść nawet za 10 tys, bowiem zarząd się od razu zgadza?? Do mnie teraz to dotarło bo zwykle jak mój klub miał to tak było teraz do Sportingu udało mi się wykupić z Levante Josemiego i Gaetano D'Agostino za łączną sumę ... 20 tys :) Choć wart byli z 60 mln....

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.