Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2007 23:23    #1380
lehem idzie mi w miare w miare xD tzn. mam po 7 meczach jestem 2 w lidze ( za jagielonią która wygrywa narazie WSZYSTKO ! ) ... kupiłem sobie 13 new grajków ...

- Szymona Gasińskiego
- Grzegorza Fonfare
- Bena Staroste
- Marka Wasiluka
- Seweryna gancarczyka
- Dariusza Pietrasiaka
- Łukasza Nawotczyńskiego
- Łukasza Kepe
- Kamila Radulja
- Pawał Jurgielewicza
- Daniela Mąke
- Krzysztofa Filipka
- Diego Sante Ane

Żadnego transferu absolutnie nie żałuje ! Wszyscy kupieni spisuja sie świetnie ! :D
W PP przegrałem z Lechia Gdańsk od razu w II rundzie ale dlatego ze wystpiłem rezerwami poniewaz byłem po ciezkim meczu ligowym i nie chciałem nabawiac na ktz. pierwszoplanowych graczy :) ... Świetnie gra jakub Wilk ( 7 asyst w 4 meczach ) jak i Reangifo który bramki strzela jak na zawołanie ! :D

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 08:09    #1381
kyczy no to idzie ci calkiem nice :D
ja w pierszym sezonie zajalem 3 miejsce i w pucharze uefa przebrnalem tylko jedna runde ;/
w drugim zdobylem mistrzostwo ale niestety zakonczylem przygode z LM na anderlechcie w 2 rundzie.
3 sezon to udana obrona mistrzostwa + puchar i superpuchar polski, w LM faza grupowa aktualnie i pierwszy mecz w plecy 2-1 z Ajaxem. Grupa trudna bo mam jeszcze Chelsea (obronca trofeum) i Basel.
Cos w tym 4 sezonie cienko w lidze sie spisuje bo na 7 meczow dopiero 9 miejsce ale kazdemu sie zdaza slabszy sezon (przynajmniej tym sie tlumacze) :)
w pierwszym sezonie zakupieni pilkarze:
Michal Gottwald
Wilson Vasquez
Jacek Popek
Marcin Drzymont

2 sezon transfery:

Lukasz Gargula
Lukasz nawotczynski
Michał Brzozowski
Piotr Wisniewski

3 sezon transfery:
Piotr Brozek
Pawel Golinski
Chavdar Yankov
4 sezon to tylko zakup bramkarza o nazwisko Radev Ivo

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 08:10    #1382
Moze zaluje troche kupna gottwalda bo gra bardzo nierowno raz 8 raz 10 ale zdarza mu sie bardzo czesto i 5 przewaznie tak co 2 czy tam 3 mecz ;/

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 10:05    #1383
gram na update Sandro oczywiscie :) nie wiem na jakim Ty ... patrz ze Ci sie Gargułe udało kupic :) noooooo :D nieźle ... narazie gram bardzo odmłodzonym skłądem co jest kwestia paru żenujących porażek ale młodzi muszą sie ogrywac :D ... W tym sezonie moze zakwalifikuje sie do pucharów ale watpie czy przejde chociaz pierwsza runde poniewaz 1 sezon w Europie zawsze jest mega trudny :(

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 10:13    #1384
Heh wybulilem za Gargułę cale 3 mln zł i na poczatku spoko ladnie pieknie i tu odziwo po jakis 10 meczach zaczal mi marudzic ze chce odejsc do wiekrzego klubu bo w moim osagnal jush wszystko :| ogienn pomyslalem ale nic gralem dalej i mu sie odwidzialo :D
A co do pucharow ja mialem 2 sezony trudne zreszta opisalem mniejwiecej jak to wygladalo ;/ Ale teraz mam nadzieje ze awansuje z grupy chociaz do uefa, zreszta maly kroczek juz poczynilem zwyciezajac Basel na wyjezdzie :D:D

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 10:16    #1385
A ja tam gram na eurasach :) ... juz sie przyzwyczaiłem xD Narazie nie jestesm nawet na półmetku sezonu wiec co tu duzo mówic ;> trzeba jeszcze troszke pograc i później sie ocenić ... moze dzisiaj pódje na maxa i bede dłuuuugo grał to potem coś tam napisze

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 10:18    #1386
Spox czekam na twoja relacje :D

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 10:45    #1387
a ja taka malutka przechwałka na początek bo też gram Kolejorzem mój pierwszy mecz sezonu z Wisłą rozegrany przed chwilą :D
http://img50(...)wob8.jpg

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 11:06    #1388
Gratulacje szyna gratulacje :D oby tak dalej

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 12:19    #1389
tez miałem LECHEM pierwszy mecz sezonu z Wisła i równiez wygrałem praktycznie całym new składem :) 3:2 :) ... prowdziłem juz 3:0 ale potem wbili mi 2 brameczki ...

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.