Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 Yodassss Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 00:20    #1410
Ale to akurat nie w najbliższym czasie, bo akurat jadę w góry, a zaraz potem nad morze, więc dopiero ok 20 sierpnia pokażę, kto będzie chciał ujrzeć ;]

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 09:40    #1411
sefiko łooo xD nieźle ... składzik marzenie ! i to w taki Nott ! Bravo - jak spojrzałem to mi oczy w kompa wżrneło ! xD

 rokfor Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 11:15    #1412
No..no.. w Nott ciekawy sklad:D:D pewnie bykby jescze lepszy gdyby nie pozwolenia na prace:D:D Dlatego ja nie lubie grac angielska liga i wole wybrav jakas bez ograniczen albo z mala iloscia ograniczen co do liczby obcokrajowców:D:D

Obecnie gram ... pamietacie taki klub jak Ferencvaros??... O tak wlasnie sezon temu zdegradowany do 2. ligi wegierskiej za dlugi , oszustwa itp:D:D wlasnie staram sie odbudowac potego tego utytuowanego klubu ... na razie awans z drugiej ligi choc nie powiem ze bez problemow;) ale i tak na razie sie fajnie gra mimo iz brazylijczycy cz argentynczycy nie reflektuja za bardzo tego kierunku:D:D mam nadzieje ze bedzie mi szlo coraz lepiej ...jak na razie 4 miejsce w ekstraklasie Wegier:D:D

Pozdro

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 12:17    #1413
Jeśli chodzi o skład to fakt, że jest niezły. Właśnie dlatego w przeciwieństwie do rokfora lubie grać w Anglii. Bardzo dużo kasy zarabia się na transmisjach i za miejsca w lidze. No i ci kibice. W 3 lidze przychodziło mi na stadion 20 tys, a teraz mam stadion na 45 tys i ciągle go rozbudowywuje. A co do budowy składu. To na początku kozystałem ze swoich doświadczeń z poprzednich gier (Neuchatel Xamax i Śląsk Wrocław). Dlatego obok Anglików pojawiłi się w moim składzie tacy gracze: Sztylka, Janukiewicz, Doudin (jeden z moich ulubieńców), Bertolina, Marazzi, Gaiger, Nuzzolo, Sabic. To w zupełności wystarczyło na awans z 1 miejsca 3 lidze, a po wzmocnieniu składu Salihim (dopiero po roku dostał pozwolenie na prace) na zajęcie 5 miejsca w 2 lidze i awans po barażach.
1 sezon w Premiership to porażka. Dopiero w ostatniej kolejce obroniłem się przed spadkiem. Jednak sam udział w Premiership i spora liczba kibiców pozwoliła mi na zakupy lepszych graczy. I tak jakoś poszło dalej. Co sezon lepsze miejsce (10, 4 i 5-słabsze bo skupiłem się na walce o LM). Teraz jestem wiceliderem.
A to info o moim klubie:

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 12:45    #1414
Garay - obrońca a tak Ci bramki sypie ?! 22 ?! wow ! ... mutan jakis ! :D ... znam ziomka ale nie wiedziałem ze taki bramkostrzelny :P ...

 Quaresmafan Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 12:59    #1415
ja w nottm miałem taki skład

schmeichel
guardado garay napierala mravac
petasz esposito vilakazi guarin
pato acuna

spoko się grało

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 13:11    #1416
@kaczy
20 z tych bramek zdobył głową po rzutach roznych na krótki słupek. To chyba jakis bug. Praktycznie co drugi rzut rożny on strzela bramki.

 szczyglarz Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 14:27    #1417
a ja gram 5 sezon chelsea i moj sklad:br-cech,op-dani alves,ol-ashley cole,oś-terry,felipe,pś-ballack,lampard,pp-messi,pl-robben,nś-adriano,rooney

 szczyglarz Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 14:35    #1418
gerrard i cristiano ronaldo u mnie na ławe sie nawet nie łapią. teraz sprzedaje gerrarda za 50mln [bo rooneya kupiłem z manu za 142mln] kupcie se savieta z bordeux wymiata

 szczyglarz Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 14:44    #1419
u mnie na ławie siedzą:akinfeef,barzagli,mashcherano,joe cole i moj gwiazdor fernando torres. teraz staram sie o aguero z barcelony

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.