Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 10:34    #1610
jak pokażesz te sumy może ci ktoś uwierzy w tą historie i daj jeszcze historie herthy bsc bo mi się wydaje że tam był przekręt ale może się myle bo tak samo by ktoś mógł powiedzieć o moim dwumeczu z dinamo ale ja dalem screeny

 Quaresmafan Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 10:49    #1611
bo nie mam czasu
mam dzisiaj gości i trzeba coś ugotwować więc ja to robię .....................

 pablito565 Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.01.2007
Skąd: legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 10:51    #1612
Adamoo007 ja tego nie krytykowałem powiedziałem ze jak dla niego to sukces to spoko!!

 Karpin Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1754
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2006
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 11:12    #1613
Tylko, że miałeś już wczoraj dać screeny, może je rysujesz? Albo gracz nową grę i próbujesz ich sprzedać "normalnie" xD

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 11:16    #1614
Adamoo, Adamoo - zawsze masz coś przeciw i oceniasz źle :) Zgadzam sie z Twoim stwierdzeniem ze dla tego jest sukcesem to a dla tamtego to nom ale wiesz - tutaj opisuje sie chyba sukcesy z wyższej półki bo nie sadze aby przechwałką mozna uznac wygranie LM Barcą ... wiec cóz : dla mnie to tez nie jest skucesem :)

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 11:27    #1615
"Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)"
Nic tu takiego nie jest napisane, że mają być sukcesy z wyższej półki :) Moim zdaniem, jeśli ktoś zrobił coś, co uważa za sukces, to się tym chwali. I troszkę nie miłe jest gdy od razu wyskakuje dwóch-trzech gości, którzy uważają siebie za nie wiadomo jakich wirtualnych trenerów i gardzą kogoś sukcesem. :) Nawet jeśli uważasz, że to nie jest sukces, to lepiej to przemilczeć, a nie wyjeżdżać z tekstem "zagraj sobie w conference albo we włoskiej C2 a nie"

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 12:21    #1616
Adamoo a Ty to osiagniecie uważasz za sukces ? ciekawe ;) ... Bo dla mnie skucesem to nie jest ... Po prostu gdy grasz mocnym klubem nie ma az takiej przyjemności z rozgrywki i tyle ... dlatego gram klubami którymi mozna jeszcze cos osiagnac a nie barca, realem czy chelseą ...

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 12:30    #1617
i moj kolejny ladny wynik:D pierwszy mecz LM i mecz u siebie z porto i 5-2 !! po równym meczu
http://img46(...)pxg2.jpg

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 12:43    #1618
dobra kyczy może dla niego to jest osiągnięcie :D my wolimy osiągnięcia naszym KOLEJORZEM
MY WIERZYMY TYLKO W KKS HEJ LECH KOLEJORZ GOLA GOLA!!

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2007 12:55    #1619
kyczy7- Czy gdzieś napisałem, że dla mnie to jest sukces? Akurat to czy ja tak uważam czy nie, raczej nie ma znaczenia :) Ważne jest to, że dla osoby, która to zaprezentowała jest to sukcesem:) I może komuś gra mocnym klubem sprawia przyjemność, więc jeśli lubi tak grać, to nam nic do tego.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.