Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2008 23:08    #241
[quote=kacpergawlo]Tylko, że jak widzę obojętnie jaki temat z trollem w nim około 5-6 postów, a wszystkie treści "Nie karmcie trolla" bądź coś w tym stylu. Czy nie kumacie, że sam taki tekst jest już karmieniem trolla? Nie lepiej sobie odpuścic pisanie nawet tego? Ja tak robie i jest lepiej niż ja bym trollowal setkami postów "To troll nie karmić go!" "Nie karmcie trolla" itd.
Widzi sobie taki jeden z drugim, że wzbudza sensacje to cyk i zaklada drugi temat i znowu sie cieszy, że Mu 4-5 osób odpowiedziało. A co do płatnych kont to chyba zła idea, bo wątpie, że takim nowym użytkownikomy się chciało i mogliby zniechęcić się do strony. [/quote]
Otóż to, dlatego proszę raz jeszcze ignorować zbędne tematy. Redakcja prędzej czy później je zamknie / skasuje, a autorom wklepi po banie.

Co do płatnych kont, powtarzam: nie ma takich planów.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 08:02    #242
[quote=kacpergawlo]Tylko, że jak widzę obojętnie jaki temat z trollem w nim około 5-6 postów, a wszystkie treści "Nie karmcie trolla" bądź coś w tym stylu. Czy nie kumacie, że sam taki tekst jest już karmieniem trolla? Nie lepiej sobie odpuścic pisanie nawet tego? Ja tak robie i jest lepiej niż ja bym trollowal setkami postów "To troll nie karmić go!" "Nie karmcie trolla" itd.
Widzi sobie taki jeden z drugim, że wzbudza sensacje to cyk i zaklada drugi temat i znowu sie cieszy, że Mu 4-5 osób odpowiedziało. A co do płatnych kont to chyba zła idea, bo wątpie, że takim nowym użytkownikomy się chciało i mogliby zniechęcić się do strony.[/quote]
Zgadzam się z tobą.


Niektórzy piszą tam bo chcą dostać punkt ale kryją się z tym i piszą bez sensu np.
[quote]Nie dawaj mi punktów. Nie karmcie Trolla[/quote]
A w ten sposób Troll jest karmiony, co więcej, świetnie się odżywia, zauważył że raz
kilku się dało złapać na ten numer i nadal uprawia ten zbójecki proceder. Nie piszcie w tych tematach!
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 08:23    #243
Tak, a co więcej jest to jeden i ten sam troll. Zapewne ma neo (nie można go na trwałe zbanować) i dlatego będzie cały czas spamował. Chyba że przestaniecie mu odpisywać.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.08.2008 o godz. 08:24

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 12:33    #244
A to co?(załącznik)
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 Komar Młody aktywista

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2008
Skąd: Grójec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 13:10    #245
A kiedy takie coś miałeś??
Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć. - Terry Pratchett

 pierdutka Przodownik pracy

Postów: 1277
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 13:17    #246
Ja tak kiedyś miałem, zmieniłem przeglądarkę...

 Komar Młody aktywista

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2008
Skąd: Grójec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2008 13:28    #247
No bo ja też tak czasami miewam, i to nie jest wina przeglądarki, bo później działa normalnie. Gdzieś na suflerze przeczytałem że trzeba wtedy wpisać fm.gram.pl zamiast cmrev.com, ale czy to pomoże to nie wiem, bo później nie miałem okazji sprawdzić.
Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć. - Terry Pratchett

 chelmianinl Młody aktywista

Postów: 163
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2008 16:56    #248
tak wiec pisze, ze jak sie loguje na stronke, to mam przekierowanie na http://www.cmrev.com/rss.html

 Komar Młody aktywista

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2008
Skąd: Grójec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2008 19:20    #249
Nie wiem czemu tak masz, ale u mnie też tak się dzieje, pewnie wszyscy tak mają. Musimy poczekać aż admini coś zrobią.
Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć. - Terry Pratchett

 ari122 Partyzant

Postów: 112
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2007
Skąd: Biłgoraj
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2008 19:26    #250
Nie wszyscy skoro ja nie mam.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.