Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2008 00:21    #261
[quote=M8_PL]Najnowsze - testowe wersje przeglądarek to zuuoooo. Problem w tym, że to po ich stronie najczęściej leżą błędy. [/quote]
Problem w tym, że najnowszy Firefox nie jest testowy od dawien dawna :>

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2008 11:11    #262
nie zmienia to faktu, ze firefox to zUo. ja nie programuję pod firefoxa, nie używam go, nie znam jego specyfiki i musicie to uszanować.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2008 11:20    #263
Ja mam Firefoxa 2 i mi pięknie śmiga ;) Czyli lepiej nie aktualizować ?

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 22:39    #264
dlaczego jak ściągam skórkę to mam prędkość5-6kb/s to jeszcze pod koniec wyskakuje jakiś błąd...

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 23:01    #265
Chciałbym oznajmić, że błędy związane z Firefoxem nowym będziemy naprawiać stopniowo. Prosimy o trochę cierpliwości.

W kwestii serwera - w chwili obecnej trwają prace nad szukaniem nowego providera. Obecny hosting jest problemowy, ponieważ transfer z niektórych typów łącz jak Neostrada jest strasznie wolny (2-5kb/s), występują na nim również problemy z przerywaniem ściągania, itp itd. W ciągu najbliższych kilkunastu dni powinniśmy przenieść się na nowe serwery. Również w tej kwestii prosimy o cierpliwość, ponieważ jest to skomplikowana operacja.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.08.2008 o godz. 23:08

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 23:46    #266
a jak bym ściągał z opery by było ok??

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 23:59    #267
Raczej nie, tak jak pisał Speed wolny transfer jest związany z niewspółgraniem serwera z pewnymi rodzajami łącz (np. Neostrada), przeglądarka nie ma tu nic do rzeczy.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 23:59    #268
[quote=Speed]Chciałbym oznajmić, że błędy związane z Firefoxem nowym będziemy naprawiać stopniowo. Prosimy o trochę cierpliwości.

W kwestii serwera - w chwili obecnej trwają prace nad szukaniem nowego providera. Obecny hosting jest problemowy, ponieważ transfer z niektórych typów łącz jak Neostrada jest strasznie wolny (2-5kb/s), występują na nim również problemy z przerywaniem ściągania, itp itd. W ciągu najbliższych kilkunastu dni powinniśmy przenieść się na nowe serwery. Również w tej kwestii prosimy o cierpliwość, ponieważ jest to skomplikowana operacja.[/quote]

To juz wiem czemu mi sie sciaga po 100kb/s :D mam nadzieje ze na nowym serwerze też mi tak bedzie ''pędzic''
PS: a zawsze sie dziwiłem czemu niektórzy narzekają...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.08.2008 o godz. 00:00

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2008 00:10    #269
Musze przyznać że strona bardzo mi się podoba kolorystycznie i kształt jej ułożenia ;) lecz martwi mnie jeden mankament;/ po co tyle "układów graficznych" a dokładniej np. na samej górze strony mamy sześć piłeczek i pod każdą jest napis, który niestety nie jest napisami "zwykłą" czcionką tylko dodany jest on do grafiki, ale po co?;p
Wiele tych "obrazków" można by zastąpić zwykłym tekstem, lecz domyślam się że niektórych nie można ruszyć bo są integralną częścią strony ;)

To tylko moja opinia ;p więc nie obrzucajcie mnie za to truskawkami (mam na nie uczulenie;p)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2008 01:36    #270
[quote=gruchalbn]Musze przyznać że strona bardzo mi się podoba kolorystycznie i kształt jej ułożenia ;) lecz martwi mnie jeden mankament;/ po co tyle "układów graficznych" a dokładniej np. na samej górze strony mamy sześć piłeczek i pod każdą jest napis, który niestety nie jest napisami "zwykłą" czcionką tylko dodany jest on do grafiki, ale po co?;p
Wiele tych "obrazków" można by zastąpić zwykłym tekstem, lecz domyślam się że niektórych nie można ruszyć bo są integralną częścią strony ;)

To tylko moja opinia ;p więc nie obrzucajcie mnie za to truskawkami (mam na nie uczulenie;p)[/quote]
Hej, dzięki za opinie i miłe słowa, także te krytyczne. Jeśli chodzi o header strony to mamy w planach jego odnowienie, jednak ciężko podać nawet przewidywalny termin.

PS. Truskawkami nie obrzucamy, wolimy je sami zjeść ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.08.2008 o godz. 01:37

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.