Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Czik Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2008
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 01:29    #281
Cóż. Ja myślę, że można by przydzielić pewne uprawnienia sprawdzonym userom. Oni byliby jak... Policja, a redakcja jak sąd :).
P.S. Ja na początku też byłem zwolennikiem płatnego uczestnictwa - ja bez wachania zapłaciłbym 2,44 albo i więcej, żeby się dołączyć do społeczności Rewolucji - lecz to odepchnęłoby wielu nowych userów, którzy poszliby do konkurencji... Niestety.
P.S. Mam pomysł (kolejny) jak zmniejszyć szkodliwość trolla, trochę mniej drastyczny. Mianowicie gdy ktoś zyska rangę Wróg Ludu wszystkie przyznane przez niego punkty są anulowane. Co o tym myślicie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2008 o godz. 01:34

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 01:39    #282
Nie tyle przyznane, ile zdobyte. Kasowanie ludziom punktów jest ryzykowne w tym sensie, że ktoś mógł nań na prawdę zasłużyć i zostanie niesprawiedliwie z nich ogołocony. ;)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 02:06    #283
[quote=Czik]Cóż. Ja myślę, że można by przydzielić pewne uprawnienia sprawdzonym userom. Oni byliby jak... Policja, a redakcja jak sąd :).
P.S. Ja na początku też byłem zwolennikiem płatnego uczestnictwa - ja bez wachania zapłaciłbym 2,44 albo i więcej, żeby się dołączyć do społeczności Rewolucji - lecz to odepchnęłoby wielu nowych userów, którzy poszliby do konkurencji... Niestety.
P.S. Mam pomysł (kolejny) jak zmniejszyć szkodliwość trolla, trochę mniej drastyczny. Mianowicie gdy ktoś zyska rangę Wróg Ludu wszystkie przyznane przez niego punkty są anulowane. Co o tym myślicie?[/quote]
Ciekawy pomysł, zastanowimy się nad jego wdrożeniem w takiej lub innej formie, np.:
- Reakcjonista minus 5 punktów
- WL minus 25 punktów
itp itd. Podyskutujemy i kto wie, pomysł w sumie ciekawy ;)

Mamy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli wymyślać co rusz nowych metod karania naszych użytkowników tylko po prostu wszyscy będziemy starali się trzymać poziom. W końcu to Rewolucja, nie?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 06:31    #284
Trolle często zakładają nowe konta, są więc puste pod względem punktów. Wieczny Ban, w przypadku recydywy bardziej drastyczne srodki i nie ma o czym dyskutować.

Natomiast karmią często "zasłużeni" dla Rewolucji użytkownicy, niektórzy znaczny procent swoich punktów mają właśnie za karmienie. I dla takich właśnie jednostek -25 byłoby czymś dotkliwym. Nie opłacałoby się zdobyć jednego, mogąc stracić ich tak wiele. Good idea, good ;) [quote=kunXon]Nie tyle przyznane, ile zdobyte. Kasowanie ludziom punktów jest ryzykowne w tym sensie, że ktoś mógł nań na prawdę zasłużyć i zostanie niesprawiedliwie z nich ogołocony. ;)[/quote]

Jak niesprawiedliwie zdobywał to było ok? ;)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 07:11    #285
ja raczej zastanawiam sie nad rozwiązaniem systemowym, który pozwalałby adminowi anulować wszystkich punktów "pomógł" z danego tematu, czyli - jak troll zakłada temat, daje 20 pomógł, to jedno kliknięcie i punkty się anulują. Trochę teraz system jest pod tym względem ułomny, bo usunięcie tematu nie usuwa punktów w nim zdobytych. Ale wkrótce powinno sie to zmienić.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 14:07    #286
Gorzej, jeśli ktoś trolluje od połowy tematu... :)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 braulio Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 14:14    #287
tak jest. bez sensu jest to nazewnictwo (jakies trole itd). Ale trzeba bylo jakos to nazwac...

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 15:50    #288
Albo po prostu punkty zlikwidować - wybilibyśmy trollom oręż z ręki .Wiedzieliby,że punktowicze nie odpiszą (ba,punktowiczów nie będzie !) - nie byłoby więc śmietnika,a ludzie zastanowiliby się przed odpisaniem (korzyści żadnych,a można dostać Reakcjonistę lub Wroga ).

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 16:00    #289
Ale bez punktów to życie na suflerze spadłoby kilka krotnie. Zauważ, że w 70-80 % przypadkach pomagają tylko "punktowicze", choć właściwie jest to irracjonalne, bo te punkty nic nie dają :). Podjemując taką decyzje redakcja musiałaby się liczyć, ze spadkiem ilości użytkowników dalteog ten pomysł nie zostanie najpewniej wdrożony.

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2008 17:44    #290
Stawiajmy na jakość,nie na ilość.Poza tym,cmrev to nie tylko sufler.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.