Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 12:47    #321
[quote=brutalny_kazik]http://www.cmrev.com/sufler/problem/13419,zdjecie.html - były już takie tematy
http://www.cmrev(...)___.html - j.w.
http://www.cmrev(...)yor.html - to chyba można podciągnąć pod "jaką mam grać taktyką "
http://www.cmrev(...)uga.html - temat wroga ludu,poza tym -> forumowe
http://www.cmrev(...)gry.html - ten wątek także był poruszany
http://www.cmrev(...)rze.html - pytanie leniwego suflerowicza,któremu nie chciało się szukać ( nie dostał nawet pomarańczy !)

Poza tym masa tematów nazwanych "Pytanie","Problem","Pomóżcie" ...[/quote]
Poczekajcie do 20 sierpnia. Z wakacji wróci kolejny redaktor i będzie większy porządek ;] .
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 14:35    #322
A ja Wam (redakcji) polecałbym zatrudnienie kogoś kto zajmowałby się tylko i wyłacznie suflerem, nie byłby odpowiedzialny za nic innego oprócz usuwania nie właściwych tematów. To by Wam bardzo pomogło, bo redakcja piszaca teksty, newsy czy tworząca grafiki, mogłaby się na tym skupić tylko na własnej pracy, a nie na walczeniu z trollami, kasowaniu głupich teamtów, czy już zakończonych odopowiedzią satyfakcjonująca autora. Przy Waszej renomie na pewno byście kogoś takiego znaleźli w niedługim czasie, choćby jakiegoś rozsądnego usera. Co o tym myslicie, to było by dobre dla Was i dal Nas userów, którzy nie lubią śmietnika, trolli i userów udających adminów?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 14:59    #323
Nie wydaje mi się. Po pierwsze ta osoba nie byłaby w stanie obserwować Suflera 24h na dobe, a po drugie każdy z redaktorów jest po części odpowiedzialny za Sufler.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 16:35    #324
Ale np. zatrudnienie 2-3 takich osób gwarantowałoby "ochronę" suflera przez ok. 14 h (trole też śpią) i nie było by czekania kilku-kilkunastu godzin na zamknięcie tematu, bo wiem, że macie też swoje sprawy, że nie żyjecie tylko cmrev. Dlatego nie ma możliwości, abyście sami to uprzątneli zwłaszcza, że większość z redakcji pracuje, ma rodziny. Dlatego taka osoba, która mogła by przez 4-5 h dziennie "patrolować" cmrev była by lekarstwem dla nie właściwych tematów. Redakcja jest odpowiedzialna za sufler, ale dla Was jest fizycznie nie możliwe tak częste patrolowani suflera, a taka osoba zajmowalaby się tylko tym.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 18:03    #325
Z kilkoma trollami pożegnaliśmy się w ostatnim czasie. Nie wydaje mi się, żeby Sufler był aż tak bardzo zdewastowany, żebyśmy musieli zatrudniać kogoś do jego ochrony.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 18:31    #326
Chociaż już od lat praktykujemy system, że osoby, które nam się podobają w Suflerze dostają rangę eksperta (tak było w przypadku Grzecha czy Pucka chociażby, później się przebili nawet do redakcji). Na ten moment nikt nam w oko nie wpadł, ale pomyślimy nad tym.
myspace.com/marneszanse

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2008 19:18    #327
Ale mogłba by być to osoba nie związane z cmrev, bo chyba każdy normalny człowiek po przeczytaniu zasad potrafi ocenić czy to temat na sufler czy nie, albo ktoś z suflera kto nie jest "punktowiczem". Pucek czy Grzechoo to była jakby to powiedzieć inna półka niż obecni zdobywcy punktów, bo nie uciekali się do tworzenia multikont czy do karmienai trolla, albo powtarzaniem tego samego co poprzednik w nadzieji, że autor i im da punkt. Sam się nie udzielam jakoś strasznie na suflerze, bo uwarzam, że powtarzanie jest bez sensu, troli karmić nie chce, a się wypowiadam jak jestem w 100 % pewny odpowiedzi. To może znalazłby się jakiś mądry suflerowicz z np. 30-40 punktami, który by się nadawał (nie mówię, że ja, żeby była jasość), bardziej kilku. A życzie na suflerze byłoby lepsze.

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 17:29    #328
Eee to by było bez sensu powiększać redakcje tylko dlatego że przez kilka dni było oblężenie trolli na suflerze ;) od tamtej pory nic podobnego już się nie zdarzyło i wszystko działa sprawnie ;) a domyślam się że jeszcze kilka osób z redakcji odpoczywa ze względu że mamy wakacje ;D jak już się one skończą to pewnie nawet będzie tłoczno bo tyle będzie moderatorów ;p

 Anolity_Cherwins... Młody aktywista

Postów: 96
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2008
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 18:08    #329
a ja nadal proszę o naprawienie edycji ;)

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 18:20    #330
Ja zauwazyłem błąd (nie wiem czy u innych też to jest) z wyszukiwarką tematów. Większości teamtów mi po prostu nie znajduje. To jest moja wina czy Wasza?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.