Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:33    #571
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Za wikipedią.
Definicja idealnie pasuje do zachowania jednego z userów sory za ten offtop, ale szlag mnie już trafia przez tego jegomościa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2008 o godz. 20:35

@

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:36    #572
[quote=omega]A potrzebuje rubryke aby w swoim profilu wylapywac najsmieszniejsze teksty ktore padaja z klawiatur userow.[/quote]

Teoretycznie możesz to robić w Manifestach. Dobrze i rzetelnie opracowane, do tego z niezłą stylistyka i może ciekawymi i niekoniecznie jakimiś obscenicznymi tekstami byłoby niezłym pomysłem. Jednak boję się, że pójdzie to w stronę obsesji i niezbyt konkretnych komentarzy pastwiących się nad innymi użytkownikami.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:36    #573
Przyjaciel wszystkich - obrażanie użytkownika nie polega jedynie na używaniu wulgaryzmów. omega obraża mnie od jakiegoś czasu, to chore.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:41    #574
o czym ty mowisz... probujesz w mowic mi schizofrenie teraz probujesz w mowic ze ja cie obrazam czlowieku udaj sie do specjalisty jak najpredzej.
2 adminow tu juz zajrzalo i zadnej reakcji? brawo za profesjonalizm i obiektywizm... teraz pewnie jeszcze za jakis wspanialy paragram dostane reakcjoniste...
seju mala rada jesli cie obrazam pisz do adminow! za kazdym razem tylko szkoda ze ani razu nie mialo to miejsca... a jesli dla ciebie przyjaciel wszystkich jest obrazliwe to gratuluje a jednoczesnie wspolczuje:(

Co do twojej wypowiedzi Pucek to uwazam ze manifest nie jest dobrym pomyslem poniewaz ja chce to aktualizowac na bierzaco a manifest szybko zniknie a pisania za kazdym razem nowego manifestu jak wylapie cos smiesznego to tez uwazam za nienajlepszy pomysl

edit: hahaha jak mowilem... od razu reakcjonista.... za to ze cos zaproponowalem zostalem ukarany ale ze seju i ty ralph uprawiacie troling to to jest ok..... gratulacje

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 10.11.2008 o godz. 20:43

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:46    #575
Proszę o zaprzestanie osobistych wycieczek. Tutaj rozmawiamy o ewentualnym dodaniu jakiejś rubryki do profilu.

Widzisz osobiście jestem przeciw takiej rubryce, a swój pomysł możesz realizować właśnie w wspomnianych Manifestach - gdybyś zebrał większą liczbę cytatów i po jakimś czasie opublikował w ciekawie napisanym tekście byłoby to niezmiernie interesujące.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:49    #576
Jako ze to temat do uwag i bledow chcialem zglosic znow pewna rzecz a mianowicie:
przed chwila dostalem reakcjoniste od ralpha za temat konkurs literacki w tym temacie jako ostatni post napisal grzelo w ktorym ostrzega wszystkich przed dalsza dyskusja nie na temat zastosowalem sie do jego polecenia i tam juz nic nie pisalem a mimo to dostalem reakcjoniste od ralpha bardzo prosze o jakies wyjasnienia

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:50    #577
Być może wyjaśnieniem jest to, że nie pisałeś postów, ale je edytowałeś obrażając mnie nadal? Odpowiadam na pytanie, nie uderzam ;)

Ok, kończę. ;P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2008 o godz. 20:54

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:51    #578
prosze o wypowiedz adminow a nie przyjaciol wszystkich dziekuje za wypowiedz

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 20:54    #579
Na PW wysłałem Ci link do tematu, w którym możesz odnieść się do otrzymanego statusu. Ten temat służy do czego innego.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 22:23    #580
niestety mimo ze widzialem wielu adminow obecnych na stronie od umieszczenia w odpowiednim miejscu 0 reakcji...
czego sie spodziewalem nie widzialem tu admina ktory umialby sie przyznac do bledu...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.