Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 22:35    #581
A może poczekałbyś, aż wypowie się redaktor, który wlepił Ci pomarańcz? Mogę się założyć, że De Raph nie zostawi tego pytania bez odpowiedzi...
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 22:41    #582
widzialem ze byl na cmrev juz po jakims czasie od napisania przeze mnie mojej uwagi rowniez napisalem do niego PW i tez bez odpowiedzi... a mam pewnosc ze byl zreszta wystarczy zobaczyc godzine o ktorej byl zalogowany i porownac z z czasem mojej wypowiedzi

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 22:46    #583
Spokojnie, jeszcze zdąży Ci odpisać i udowodnić, że na Reakcjonistę zasługujesz. EOT z mojej strony, poczekaj na ADR-a.
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2008 23:13    #584
no coz czytajac Twoja wypowiedz rozumiem ze wyrok juz zapadl a paragraf sie znalazl... ale chetnie zobacze co wymysliliscie.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 10:21    #585
brawo ralph jednak nie znalazles punktu w regulaminie wiec dostalem za caloksztalt brawo! ale w ten sposob dalej bede wytykal miedzy innymi twoje bledy... wiec chyba musisz dac czerwien.... tak w woli scislosci oto co mi napisal:
"umówmy sie, ze jest on za całokształt. dwa tygodnie na wyciszenie się wystarczy, powodujesz złe nastroje wśród innych userów, a mi sie to nie podoba. wolałbym abys skupił swoje siły na zwykłym komentowaniu materiałów o FM-ie zamiast tracic je na jęczeniu i narzekaniu na wszystko co Cie otacza. Pozdrawiam."
Kolejny raz pokazaliscie ze cenzura tu jest a najwazniejsze sa E-RELACJE i trzeba wam cukrzyc ile sie da...

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 10:32    #586
nam nie nalezy cukrzyć mój drogi, ale fajnie jakbys przy tym nie obrazał innych użytkowników. to sie nazywa trolling i jest niedopuszczalne nigdzie.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 jose77 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 10:32    #587
#omega
Sorry Ziomuś ale ja bym Ci już dawno czarwień dał. Za:
1. nagminny trolling
2. pisanie nieczytelnych komentarzy z premedytacją

A cenzura jest większa na innych FORUMACH ;) ... uwierz mi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2008 o godz. 10:33

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 10:45    #588
jose ty chyba nie wiesz co to jest troling skoro mnie uwazasz za trola
a 2 punkt nie lamie reulaminu
ralph pokaz mi chociaz raz gdzie obrazalem innych uzytkownikow i tylko nie pisz ze przyjaciel wszystkich jest obrazaniem kogos:D
dziekuje za wypowiedz i juz czekam na czerwien

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2008 o godz. 10:45

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 11:11    #589
Na CMF za napisanie "legia" dostaje sie warny... wydaje mi się, że redakcja i tak jest dosyć pobłażliwa w stosunku do ciebie, bo chyba wszyscy userzy oprócz redakcji daliby ci bana. Pisanie bez alt i shift, bo masz dysleksje to dla mnie żadne wytłumaczenie, ale to już moja sprawa. Piszesz jeszcze, że to, co ty robisz, to nie trolling, więc może napisz, co to wg ciebie jest?

Grzelo - ponieważ ty zajmujesz się działem FilePlanet pytam - kiedy wszystkie pliki zostaną przeniesione na nowy serwer, bo dalej sie strasznie wolno ściąga, a było to obiecane daaaaawno.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 11:35    #590
nie lubie pisac z osobami ktoe nie maja o czyms pojecia jednak postaram Ci sie wyjasnic Nie mam dyslekcji juz kilka razy pisalem ze zwyczajnie nie chce mi sie na takim forum stawiac interpukcji wiec po co jakies insynuacje?
Nie wierze ze ktos dostal za "legia" tylko pewnie chodzilo o cos wiecej jak teraz w moim przypadku czyli caloksztalt. Tylo najsmieszniejsze jest to ze admin dajacy mi "kare" tak napreawde nie ma za co dac i daje za caloksztalt... a nie umie podac ktore punkt regulaminu zlamalem Takie zachowanie jest dziecinne. Za caloksztalt to medal mozna dostac a nie pojsc do wiezienia...;]
Co to jest troling dla mnie? tworzenie wpisow ktore maja na celu tylko i wylacznie sprowokowanie dyskusji na jakis temnat Swietny przyklad masz w tym temacie wypowiedzi Seja i Ralpha gdy spytalem czy jest mozliwosc utworzenia nowego miejsca w profilu na wlasne wpisy. Ale ralph nie dostaje reakcjnisty bo to admin^^ a seju to przyjaciel wszystkich^^
dziekuje za wypowiedz czy teraz dostane czerwien juz?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution