Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 11:39    #591
Nie chce Ci się stawiać przecinków to rozumiem, ale nie chce Ci się pisać bez błędów ortograficznych?

A po drugie nie musisz celowo błędnie pisać nick A. De Rapha

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2008 o godz. 11:39

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 11:47    #592
o jakich bledach mowisz? mam nadzieje ze nie bedziesz kolejna osoba ktora literowke traktuje jako blad ortograficzny

edit: rozumiem ze mowisz o duzych literach na poczatku zdan hahaha normalnie brak mi slow.
edit2: normalnie kacik jezyka polskiego^^ juz naprawde nie macie czym sie bronic i bezgranicznie popierac waszych wspanialych adminow:D

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.11.2008 o godz. 12:07

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 11:52    #593
[quote=Wikipedia]Błąd ortograficzny polega na napisaniu wyrazu lub wyrażenia w sposób niezgodny z obowiązującą normą ortograficzną, utrwaloną w zasadach pisowni i słownikach ortograficznych. Do najczęściej popełnianych błędów ortograficznych można zaliczyć naruszenie zasad pisowni wielką i małą literą, pisowni łącznej i rozłącznej, indywidualne tworzenie skrótów.[/quote]
Teraz porównaj to do swoich wypowiedzi.

Wbrew Twojej niewiedzy błąd ortograficzny to nie tylko np "samochud", ale również wiele, wiele innych rzeczy. No, ale i tak tego nie zrozumiesz, więc nie będę się wysilał.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2008 o godz. 12:01

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 12:34    #594
omega - jeśli czyjaś postać przewija sie w redakcyjnych dyskusjach w kategorii "trolling" już długo, to w koncu następuje moment, w którym trolla sie ucisza. To co ty nazywasz '"prowokowaniem dyskusji" jest w terminologii komputerowej nazywane trollingiem. Nie chcę mi sie dalej ciągnąć tej dyskusji, zwłaszcza, że ujawniłeś prywatną korespondencję. Nie uznajesz żadnych zasad, toteż nie wymagaj, aby inni stosowali wobec Ciebie jakieś taryfy ulgowe.

Zawsze mozesz sobie potrollowac na CMF, tam panuje dopiero wolność słowa...

Proszę o niekontynuowanie dialogów z omegą w tym temacie. Najlepszym lekarstwem na trolling jest ignorowanie.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2008 12:53    #595
to chociaz bylbys znalazl lepszy moment na leczenie swoich kompleksow i dal pomarancz w lepszym momencie bo teraz nie zrobilem nic... takie zachowania tylko potwierdzaja moje spostrzezenia dotyczace osob ktore zarzadzaja ta strona... a mnie uciszysz tylko dajac czerwien

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2008 13:41    #596
Wgrałem nowy avatar, jednak mi się nie wyświetla. W tym momencie nie wiem czy tylko mi, a inni go widzą, czy wogóle się nie wgrał? Nie mam pojęcia z jakiego powodu, czy coś zrobiłem źle (zły format czy cóś?), bo wcześniejsze avatary zmieniały się bez większego problemu...

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2008 13:42    #597
Faktycznie, nie widać go. Ja swój wgrałem bez problemu...

 Zagalo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2008 15:50    #598
Witam:) wczoraj dostarczono mi do domu FM2009 (mieszkam w UK). Zainstalowałem grę i...mam problem. Mianowicie gdy próbuje odpalic FM praktycznie za każdym razem wyłącza mi się komputer, a właściwie uruchamia się ponownie !! Raz mi się jakoś uruchomiła, pograłem z 5min i znowu to samo!! Z demem miałem ten sam problem ( ściągnąłem duże) !! Zaznaczam że formata robiłem całkiem niedawno. Patcha ściągnąłem działa bez zarzutu:) Będę wdzięczny za pomoc lub jakieś sugestie:) pozdrawiam

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2008 16:06    #599
A zauważyłeś, że to nie jest odpowiedni temat?

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2008 17:00    #600
Więc ma ktoś jakiś pomysł dlaczego mój avek nie działa? Wszystko (format, rozmiar itepe) jest jak w poprzednim, który działał.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.