Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2009 20:27    #841
[quote=didol92]Mam trochę taką nietypową uwagę:

Panowie "redaktorzy"czemu zaniedbujecie FM 2008???

Dalej wiele osób w niego gra i myślę że warto dalej wydawać jakieś newsy,artykuły,updat-y itd.[/quote]
Sorry, Winnetou, ale skąd Ty chcesz mieć newsy do FM-a 2008, skoro już ciężko o takowe do najnowszej wersji? Artykuły to zupełnie inna historia. Pliki? Zajrzyj do FP, roi się tam od dodatków do 08.
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2009 20:40    #842
Oj, nie do końca się z Wami zgodzę (nie chodzi mi o Grzela).
Redakcja zaniedbuje FM08?
- Ile było poradników by Piotr Sebastian?
- Mało newsów? To już do 09 trudno o nowinki.
- Akurat redaktorzy nie są raczej od bawienia się edytorem i robienia plików itp. Jest nadal bardzo wiele plików do 08 i ciągle wiele ich powstaje. TO samo nawet i 07. Uaktualnienia ciągle powstają, a przedstawicielem jest CM Rev Update Team.
Zatem nie mówcie, że to redakcji wina, bo jeśli Tobie brakuje czegoś do szczęścia w FM to otwórz edytor i działaj :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2009 o godz. 20:46

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2009 20:51    #843
Nigdy nie mowilismy czegos takiego: nie pasuje Ci, to znajdz sobie cos innego lub zrob sobie to sam. Po prostu ciezko szukac newsow o starszej wersji gry, podobnie jest z artykulami. Co do FilePlanetu - moim zdaniem, jesli chodzi o update'y, to wiecej jest wlasnie do osemki, niz do dziewiatki, ze wzgledu na mozliwosc modyfikacji lig.

 LajnerBB Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 529
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2009
Skąd: Nowa Wies, aktualnie Bielsko Biala
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 14:40    #844
pytanie do moderow odnosnie stron 40/41...macie pelne prawo dodawac i usuwac bo to wy tutaj rzadzicie....ale wiadomo cos wiecej o "przechwalkach"?? bo minal juz miesiac od ostatniego info...wiem ze byla grupka osob ktora zasmiecala-przyklad Arka i nie tylko jego- ale jednak byla bardzo duza grupa ludzi ktora rzeczywiscie pisala na temat a niestety nie kazdy ma czas tworzyc DOBRE manifesty...a milo czytac o czyichs sukcesach...m.in tak sie tworzy spolecznosc graczy bo gra sie dla rozrywki i checi zwyciestw ...a co jak co ale chyba nie ma wiekszej motywacji jak docenianie swojej pracy "managerskiej" przez innych

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 18:39    #845
[quote=Seju]Co do FilePlanetu - moim zdaniem, jesli chodzi o update'y, to wiecej jest wlasnie do osemki, niz do dziewiatki, ze wzgledu na mozliwosc modyfikacji lig. [/quote]
mi głownie zależy na apdejtach takich UNO data update, bądź Devil Update :) czyli zwykłych uaktualnieniach składów.
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 didol92 Młody aktywista

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 19:38    #846
@Grzelo

Ok przyznam z tymi newsami to trochę przesadziłem,masz rację.

@up

Również sądzę że przydałby się jakiś update bo ten ostatni z całym dla autora szacunkiem był troszkę niedopracowany.
(Devil)

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 21:33    #847
Ja mam pytanie, a właściwie prośbę, możecie wrócić do tych co tygodniowych podsumowań manifestów? Bo jak np. nie patrzę na mnaifesty ok. tydzień to jakiś wartościowy tekst ginie wśród kilku innych mniej wartościowych i można łatwo stracić dobry tekst. A ta opcja "polecane manifesty" na stronie głownej to raczej jest gorsza.

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 21:35    #848
Powiem tyle, że do końca tego tygodnia sprawa Podsumowań Manifestów powinna zostać wyjaśniona. Zdradzę, że jest nadzieja na powrót. :)
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2009 21:42    #849
To się cieszę, bo uwazam za błąd zdjęcie tego "pomysłu".

 rafee Młody aktywista

Postów: 741
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kruczyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2009 19:23    #850
Pamiętam kiedyś (na początku manifestowania), edytorek był trochę inny. Można sobi było zapisywać tekst takiej rameczce PHP (Raph na pewno wiesz o co chodzi,choć wiem że nieco wykrętnie tłumaczę). Czemu zrezygnowano z tej opcji?
jestem idiotą, ale wykształconym idiotą

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.