Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 mario2323 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2010 20:49    #951
Witam
Mam w kompie zainstalowany Windows 7 i nie mogę uruchomić gry z łatkami taki jak np.z ligi,loga,piłkarze,twarze,tłami itd. wyjątkiem są Patch-e !!Przy rozpoczęciu nowej gry,gra się zawiesza w menadżerze urządzeń pisze "brak odpowiedzi" !! Na pewno nie jest to wina komputera,ponieważ zainstalowałem FM-a 2010 (posiadam oryginalną wersję gry)na systemie Windows XP i dodałem Wszystkie łatki i wszystko chodziło jak ta "lala" !! gdzie leżał problem ?? Otóż gram sobie i wyskakiwał mi błąd "crash dumps" co mnie strasznie irytowało dlatego postanowiłem zmienić system i jest teraz też nieźle,ale za to gram bez przerwy np.po 12-16 godzin...( jak mam wolne od pracy)
Co mi się nie podoba,to bramki z 30 metrów w okienko strzelane przez "komputer",mi się takie rzeczy zdarzają się raz na kilka meczy i nie ważne w jakiej lidze bym nie grał ! Nie posiadam też z zdziwienia jak prowadzę jeden z lepszy klubów w lidze i dostaje w plecy po 3-1,3-0 itd. od drużyn które mają o wiele słabszych zawodników ode mnie pomimo że co jakiś czas zmieniam taktykę by poprawić styl gry ( nie zmieniam taktyki co 2-3 mecze tylko rzadziej !!) i nic to nie daje czy mam 3,4 czy 5 obrońców co do napastników ręce mi opadają,wykończenie 16,opanowanie 17 pudło za pudłem nawet jak jest w sytuacji sam na sam z bramkarzem - rzadko kiedy zawodnicy decydują się na lobowanie co na pewno jest bardzo efektowne...Też moje serce rani sytuacja że w lidze ( np. prowadzenia Werder Bremy) w,lidze po 8 meczach 8 porażek,za to w pucharze Europy wygrywam mecz za meczem i rzadko kiedy tracę bramki...To samo tyczy się polskiej ligi ( prowadzę Legie Warszawa) w lidze po 12 meczach,2 zwycięstwa,4 remisy i 6 porażek a, w pucharze Europy bez problemu "wparowałem" do grupy.W 4 rundzie kwalifikacji do fazy grupowej,pojechałem z Celtickiem u Siebie 5-1,a na wyjeździe było 3-1 dla Mnie...więc poczekam do 3 Patch-a i jeśli nie zmienią się takie błędy rażące to rozważe to by sprzedać FM-a 2010 i wrócić do Fm-a 2008 !!
Ps.Mam cztery pomysły co do Fm-a 2011 ( pomijając te błędy które Graczowie z całego globu zauważyli) mianowicie,
1) Bardziej rozbudować trening by można w czasie sezonu zmienić tak trening by trenować dane rzeczy które zespól jest słaby lub dana formacja słabo się spisuje...Np.napastnicy za często pudlują(trening dać im strzelecki),w tym samym czasie dać w treningu bramkarzowi by więcej się ruszał w swoim polu karnym by był tzw. "dodatkowym obrońcą" itd.
2) By można było wytrenować np. rzuty wolne jak piłkarze "naszej kochanej "drużyny mają rozegrać pod czas meczu - przyznacie sami fajna sprawa jak wpadnie gol !! ( widziałem takie rozwiązanie w grze CM 2010) !!
3) Możliwość rozbudowania szkółek na całym świecie i co jakiś czas wyciąganie jakiś grajków a,kto wie może w przyszłości perełki...
4) MY menadżerowie moglibyśmy rozbudować stadion na własny kształt jaki chcemy ( łącznie z kolorem krzesełek),na ilość kibiców,ilość sektorów,nawet gdzie ma być wejście na trybuny z zagaszeniem lub bez i byśmy sami mogli ustawiać cenny biletów (widziałem takie rzeczy w FIFA Menadzer 2008-2010 oraz LMA Menadzer na konsole PlayStation 1,2) !!

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2010 20:57    #952
mario2323, zapraszamy do manifestów.
lucasinho.blox.pl

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2010 21:41    #953
stary temat, ale ja coś wczoraj znalazłem - wchodząc w czyjkolwiek profil, i oglądając komentarze na jego temat wygłoszone (wpisane) przez inne osoby (polecam Lucasinho - po pierwsze dlatego, że link do jego profilu jest zaraz nad moim wpisem, po drugie sporo tych komentarzy ma :)) - formatowanie i umiejscowienie loginów jest troszkę... nie takie jak trzeba :)

czy mozna to poprawić?

ps. Lucasinho, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, po prostu byłeś pod ręką :)
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2010 21:59    #954
Nie mam Ci tego za złe, aczkolwiek to już było zgłaszane odpowiednim osobom :)
lucasinho.blox.pl

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2010 23:08    #955
przynajmniej (jeśli to możliwe) będziesz jeszcze sławniejszy :)
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2010 19:36    #956
Czy da się przy wejściu na profil koło numeru gg dodać statusy Nie przeszkadzać i PoGGadaj ze mną? Bo jak wchodzę na swój, to mi się pokazuje, że jestem niedostępny, a mam NP.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2010 20:04    #957
odśwież stronę, powinno zaskoczyć :) u mnie działa bez zarzutu
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2010 19:54    #958
Odkopię ten temat, chcąc zapytać się, czy istnieje możliwość przesunięcia tych numerów stron na suflerze na górę, ażeby nie musieć przewijać kółeczkiem na sam dół, żeby dojść do ostatniej?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2010 20:08    #959
Jak wejdziesz w swój profil, wybierz zakładkę zmień teczkę>personalizacja> i zmień przedostatnią opcję - temat w suflerze prowadzi do...:)
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2010 22:21    #960
Już po raz trzeci nie mogę zapisać kopii roboczej mojego manifestu - pokazuje się standardowa strona "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web".

To samo występuje podczas próby wgrania obrazów do manifestu - otwiera się okno z tekstem "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web".
…(…)…

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.