Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 21:49    #160
Wujek Przecinak miał identyczny problem - odezwij się do Niego, chyba jakoś obszedł ten błąd.
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 23:23    #161
Ok, dzięki za informację ;) Trochę to jest wkurzające.. Zależy mi na wszystkich zawodnikach (wiadomo.. do klubów i reprezentacji), ale nigdy nie miałem crushów... Jeszcze raz dzięki:)

 cammilly Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2010
Skąd: Gryfów Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2010 20:12    #162
Szukałem odpowiedniego tematu, nie było, ale napiszę tutaj.

Mam problem z FM10. Tworzę grywalne ligi do kraju wcześniej niegrywalnego (nie będę zdradzał jakiego, bo to ma być swoista niespodzianka), jest to 6 poziomów. W ligach tych w rzeczywistości mała rotacja awansów i spadków, więc ustawiam baraże. Jednak baraże o awans i spadek wykraczają terminem poza sezon zasadniczy (czyli ten ustawiony w edytorze) i są grane później. Mój problem polega na tym, że gdy mają zostać rozegrane finały baraży pojawia się krasz damp, a ja nie wiem dlaczego oraz jak zmienić terminy sezonu, aby baraże zostały rozegrane w sezonie 20.3. - 30.11, bo prawdopodobnie to zapobiegłoby powstawaniu błędu. Jeśli macie jakieś propozycje co do rozwiązania problemu, napiszcie proszę!
Forza Internazionale!
GKBlog.net - Pierwszy polskojęzyczny blog poświęcony wszystkiemu co związane ze sztuką bramkarską.

 vivaldi9 Partyzant

Postów: 378
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2010 13:46    #163
Siema panowie. Mam wielki problem. Gram sobie a tu burdel. Gra wywala crash dumpsa jednego konkretnego dnia 1 sierpnia 2012. Próbowałem urlopu nie pomogło. robiłem reinstalla też nie pomogło. Usuwałem folder z moich dokumentów i też nie pomogło. Macie jakieś pomysły????? Pomóżcie panowie bo nie moge gra.
ZAGŁĘBIE! PO ŻYCIA KRES!

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2010 13:58    #164
Na jakim grasz updatsu ? Może to być wina źle wgranego uaktualnienia, może jakiś plik usunąłeś? I spróbuj 31 lipca zmienić język na inny i idź dalej zobacz czy pomoże ( miałem podobne problemy w innych grach i pomagało przy takich pojedyńczych sytuacjach, ale wątpię, że pomoże, ale nie szkodzi spróbować).

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2010 19:27    #165
Dobra, troszkę za długo to trwa, więc stwierdzam, że muszę napisać.

Nigdy, odkąd gram (FM 06) nie miałem problemu z crash dumps. Teraz nagle zaczęło coś w FM10 nawalać.

Grałem już wcześniej w FM10 i wszystko było dobrze. Oczywiście, gra chodziła wolno, ponieważ zawsze ładuje sobie nieprzyzwoitą wręcz ilość zawodników (duża baza danych + wszyscy piłkarze z Europy), ale nigdy nie było problemu z tym, że gra się wyłączała.

Ostatnio coś takiego się często dzieje. Mogę rozegrać 2-3 mecze, a już w czwartym, kiedy chce wejść w ekran taktyki, wyskakuje mi błąd Crash Dumps i gra się wyłącza. To się regularnie powtarza, a mam już dość czegoś takiego, że do powiedzmy 60 minuty (zazwyczaj w tej minucie robię zmiany) wygrywam 2-3:0 po pięknym meczu i nagle gra się wyłącza. Przy kolejnym uruchomieniu ledwie wygrywam bądź nawet remisuje.

Ktoś ma jakiś pomysł, co się "nagle" mogło stać? Dlaczego gra zaczęła świrować?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2010 19:37    #166
Wyłączałeś kompa na kopa?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2010 19:43    #167
Przepraszam, co robiłem? :P

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2010 19:56    #168
Wyłączyłeś kompa za pomocą przycisku którym go włączasz? Czy start -> zamknij system itd.?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2010 19:59    #169
Zawsze wyłączam start -> zamknij system.

Z racji tego, że przycisk jest dość ... duży, to rzadko zdarzało mi się przypadkowo nogą wyłączyć komputer przyciskiem :P

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.