Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 rower Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2011 00:27    #280
Witam.
Mam problem z kupnem zagranicznych piłkarzy (prawdopodobnie wszystkich spoza UE, jednak na razie próbowałem kupić tylko tych z Brazylii i Argentyny). Otóż, po ustaleniu wszystkich szczegółów transferu (kontrakt, ilość pieniędzy jakie mam za niego zapłacić) pojawia się kolejna przeszkoda - potrzeba udzielenia zgody na pracę. 2 razy próbowałem kupić młodziutkich piłkarzy (raz pereza, 2 raz kogo innego, nie pamiętam jak się nazywał). 2 razy negatywnie rozpatrzyli pozwolenie o pracę. Troszkę mnie to denerwuje, ponieważ w Argentynie itp. jest wiele utalentowanych młodych zawodników.

Moje pytanie jest następujące - czy da się jakoś wpłynąć na decyzję o pozwoleniu o pracę? Jeżeli tak, prosiłbym o opis.

Z góry dziękuję za pomoc.

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2011 09:00    #281
[quote=rower]Witam.
Mam problem z kupnem zagranicznych piłkarzy (prawdopodobnie wszystkich spoza UE, jednak na razie próbowałem kupić tylko tych z Brazylii i Argentyny). Otóż, po ustaleniu wszystkich szczegółów transferu (kontrakt, ilość pieniędzy jakie mam za niego zapłacić) pojawia się kolejna przeszkoda - potrzeba udzielenia zgody na pracę. 2 razy próbowałem kupić młodziutkich piłkarzy (raz pereza, 2 raz kogo innego, nie pamiętam jak się nazywał). 2 razy negatywnie rozpatrzyli pozwolenie o pracę. Troszkę mnie to denerwuje, ponieważ w Argentynie itp. jest wiele utalentowanych młodych zawodników.

Moje pytanie jest następujące - czy da się jakoś wpłynąć na decyzję o pozwoleniu o pracę? Jeżeli tak, prosiłbym o opis.

Z góry dziękuję za pomoc.[/quote]

Pomyliłeś tematy


Generalnie aby uniknąć crash dumpów starajcie się nie korzystać z FMRTE
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 10:14    #282
Wie ktoś jak obejść te crash'y? gram tottenhamem i w jednym dniu zawsze wywala... 10 maj 2011, niby gra niedługa ale jednak nie chce mi się grać od nowa

próbowałem wszystkiego - zmiana nazwy, reinstall gry, urlop, nawet spróbowałem zrezygnować z pracy czy iść na emeryture...

jak ktos ma inny pomysł niech napisze

PS od razu mowie ze gra oryginal
Jeziorak Iława!

 wolfikxx Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2011
Skąd: Tarnobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 10:57    #283
Witam.Skończyłem właśnie 3 sezon Wisłą ,przez te trzy sezony wszystko ładnie śmigało ,aż tu nagle za każdym razem 6 czerwca wyskakuje błąd ze screenu.Usunąłem folder crushdumps - nic,brałem urlop-nic,zrobiłem nowego save'a -nadal nic.Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

 nigoL Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2009
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 11:53    #284
[quote=wolfikxx]Witam.Skończyłem właśnie 3 sezon Wisłą ,przez te trzy sezony wszystko ładnie śmigało ,aż tu nagle za każdym razem 6 czerwca wyskakuje błąd ze screenu.Usunąłem folder crushdumps - nic,brałem urlop-nic,zrobiłem nowego save'a -nadal nic.Byłbym wdzięczny za pomoc ;)[/quote]

Miałem ten sam problem, musisz próbować dalej. Bierz urlop, może zadziała za którymś razem. A nie bawiłeś się przypadkiem FMRTE?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2011 o godz. 11:53

Morał: Nie zostawiaj roweru przy otwartej wannie bo ci ukradną telefon, kisiel będzie za kwaśny a jutro niedziela.

 Green Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2011 13:21    #285
Ludzie co jest co to jest ten crush dump?Gram West Hamem moja pierwsza kariera w fm wogole po 10 meczach jakims cudem zajmuje swietna 7 pozycje a tu mi wyskakuje jakis blad co robic?Ja pierdziele po co tworza gre ktora w kazdej chwili moze odebrac ci jaka kolwiek chec zabawy?

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 19:39    #286
Napiszę jutro manifest i rozwieję wątpliwości

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.09.2011 o godz. 20:51

Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 21:59    #287
A czemu nie poda tej metody do publicznej wiadomości? Albo inaczej, skoro zna metodę na usunięcie to może (na pewno) zna metodę na zapobieganie temu :> Wątpie, że dostanę w przeciągu tygodnia-dwóch naprawionego sejwa ;>

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 12:42    #288
Gdyby ta metoda była użyteczna i zrozumiała dla szarego użytkownika to z pewnością podaliby ją publicznie. Każdy wysłany save jest analizowany indywidualnie. Średnio naprawiony plik odsyłają w przeciągu 2-3 dni.
meglio fascista che frocio

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 15:27    #289
Mi naprawił w kilkanaście minut.
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.