NajNajNaj sie popsul

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2005, 19:04    Pytanie
Na nowym patchu ten trening juz nie dziala jak zawsze Czy jest moze cos w zamian Jakis nowy trening podobny??

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2005 07:32    #1
A wlasnie ze na latce 5.02 dzialal i nie tylko mi bo z tego co pamietam to Bobiemu tez... A po nowej latce nie dziala:(( Podajcie mi jakis dobry trening na przygotowanie do sezonu oraz napiszcie mi do nigo ile im dac wolnego i kiedy:)))

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2005 16:44    #2
Skoro to byla luka z 03/04, tzn ze panowie z SI zrobili kopie w tej materii w FM.Znaczyloby to,ze pewne rzeczy w ogole nie sa zmieniane,tylko retuszowane...choc oficjalnie mowi sie o niemalze rewolucyjnych zmianach.Jesli chodzi o dobry trening w okresie przygotowawczym, to tez chetnie bym taki poznal.W internecie dotychczas nic takiego nie uswiadczylem.Ostatecznie przyjdzie mi poglowkowac samemu.Tylko ja nie mam czasu na testowanie treningow...to do osob,ktore twierdza,ze stosowanie przygotowanych treningow to cheatowanie;-).

 Raven Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2004
Skąd: Gda??sk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2005 21:43    #3
Może ktoś mnie za to zabije ale...
Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak najnajnaj.
Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak diablo.
To wszystko to po prostu są bardzo wymyślne i dobrze skonstruowane treningi/taktyki ale mają błędy jak każde inne...najnajnaj po pewnym czasie zaczyna przynosić odwrotny skutek,statsy spadają...
Diablo przez 3-4 sezony wymiata,a potem i tak można przegrywać po 5-0...
Naprawdę,nie ma ideału.Trzeba szukać.I próbować.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.