Drugie obywatelstwo

 Awe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2006, 18:16    Pytanie
Po jakim czasie obcokrajowcy są liczenie w FM jako Polacy? Bo słyszałem od znajomego, że "na 100% po trzech sezonach w Polsce", a teraz zacząłem właśnie 4 sezon, mam paru obcokrajowców, którzy rozegrali 3 pełne sezony i dalej są CDZ :[. A byłem tak pewny, ze będą się liczyli jako Polacy, że wyprzedałem Polaków i kupiłem obcokrajowców :) I teraz jeśli nie będą liczeni jako Polacy zamiast walczyć o Mistrza to będę się bronił przed spadkiem wystawiając piłkarzy z drużyny U18 :)
Co najdziwniejsze przegladałem składy innych drużyn i tam jeśli obcokrajowiec ma rozegrane 3 sezony to już jest liczony jako Polak. Jest nawet jeden taki, który rozegrał 2 sezony, odszedł zagranicę, potem wrócił na sezon i jest liczony jako Polak... Chyba, że jeszcze dostaną to obywatelstwo, ale sezon już się zaczął.

Pozdrawiam!

 Awe Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2006 09:03    #1
Grałem 3 sezony głównie Polakami, ale w pucharach mi nie szło, więc stwierdziłem, że zaryzkuję :) Mam nadzieję, ze dostaną wkrótce, choc sezon już się zaczął. Jak nie to dogram ten sezon mieszaną drużyną 5 zawodników bardzo dobrych i 6 ze statsami na poziomie 7-8 :)

Matrin Proletariat

0
14.02.2006 13:57    #2
Polskie perełki zwłaszcza młode są najlepsze przykładem tego może być kilku piłkarzy jak:
Jakub Biskup
Maciej Korzym
Bonin,Szyndrowski,Golański,Kuzera,Trałka,Grosicki
Moim zdaniem warto ściągnąć takich piłkarzy jak:
Freddy Guarin,
Jose Sosa,
Gioda,
Simoes,
Bravo Marcelo,
Lukas Biglia,
Scorza(włoskie drugie obywatelstwo)
Marangon Diego (włoskie drugie obywatelstwo)

bartekp Proletariat

0
18.02.2006 11:57    #3
swietnym pilkarzem jest rumunski napastnik GICA. polecam goscia. w razie czego piszcie

Scaut Proletariat

0
16.03.2006 12:51    #4
Cudze chwalicie, swego nie widzice :)

Scaut Proletariat

0
16.03.2006 12:55    #5
Colerna ltera "i"- klawiatura byla zalana :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.