Postęp polskiej ekstraklasy

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2014, 21:50    #1
Witam!
mam pytanie odnośnie rozgrywek.Chciałbym zacząć grac jakaś polska drużyną albo jakaś słabą drużyna np: z ostatniej ligi angielskiej,tak aby zbudować zespól od zera.I tu rodzi się dylemat który mam nadzieje pomożecie mi rozwiać:)

Pytanie odnośnie polskiej ligi.Czy mieliście takie przypadki grac polskimi klubami ze inne polskie kluby robiły wielkie transfery,i ogólnie miały dużą reputacje?osiągały sukcesy międzynarodowe?jeśli tak to po ilu latach i czy coś zmienialiście w edytorze,bądź edytorze czasu rzeczywistego.

 SalutaryVermin Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2014 22:14    #2
np. Arka Gdynia. Patrze na wartość klubów, w Polsce a tam Arka na 1 miejscu! 2. była Legia, 3. Lech.
To jedyny przypadek kiedy zauważyłem że w 2015/16 miał mistrzostwo Polski, i drugie miejse w LE o_o
EDIT: Nic nie zmieniałem w Edytorze, ale wykupił ich jakiś Rusek xd

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.04.2014 o godz. 22:17

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014 13:02    #3
oczywiscie, ze to jest mozliwe, ale potrzeba do tego duuuzo czasu, nawet 10 lat nie wystarczy

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014 14:13    #4
U mnie kiedyś rezerwy Legii wygrały młodzieżową Ligę Mistrzów XD

 Rogal1000 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2014 11:32    #5
fm 2014

w sezonie 2017/2018 osuch sprzedal zawisze typowi z indii, zawisza w tym sezonie spadla za chwile z ligi. jako druzyna pierwszej ligi zaczela kupowac pilkarzy za mega kase i z mega wynagrodzeniem na poziomie 300k pln tygodniowo

po awansie dalej sie bujaja i w letnim oknie transerowym wydali prawie 20 mln euro z wynagrodzeniami na poziomie 70k euro na tydzien, jestem ciekaw co z tego bedzie, bo ja wlasnie odszedłem z widzewa i dostalem robote w tottenhamie (zawisza placi swoim pilkarza na poziomie mojego tottenhamu) :)

ps. nie robilem zadnych mykow w edytorach, gram na rozszerzeniu z iv liga polska

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.04.2014 o godz. 11:34

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.