Gram Barceloną - zerowa skuteczność!!!!!!!!!!

 TechnikŻycia Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015, 21:00    Pytanie
Ludzie trzymajta mnie bo nie wytrzymam zaraz. Gram Barceloną a wziąłem ją bo to moja pierwsza kariera na poważnie i chciałem zaczać od prawdziwego topu żeby trochę łatwiej mi się było ze wszystkim zapoznać. No i gram sobie sparingi, pierwszy wygrany 3:0, w drugim remis 0:0 okej. Nadchodzi 3 mecz i męczarnie ogromne. Barca oddaje 35 strzałów przez cały mecz i uwaga - 3/4 tych strzałów to bomby w trybuny albo 10 metrów obok słupka. Następny mecz i znowu ta sama sytuacja Suarez marnuje 3 setki bo wali piłką nad bramką z 14 metrów. Do tego bramkarz przeciwnika wyciąga piłki które w realnym świecie nie ma prawa wyjąć, zawsze bramkarze grają przeciwko mnie życiówke. Gram zwykłą taktyką Barcelony, raz poklepią, raz przyspieszą - sytuacji jest masa ale wykończenia zero. Wkurzyłem się i w treningu ustawiłem ćwiczenia ofensywne, czy to coś da?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 22:05    #1
Jaką taktyką grasz?

 TechnikŻycia Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2015 14:33    #2
Dobra wiesz co ja ci powiem że trochę przysiadłem nad taktyką i nawet nie wiedziałem że cała noc mi na tym zleciała. Efekty są bo jednak mam serie 8 meczów bez porażki i lider w tabeli. Ale mimo wszystko to niepoważne że taki Suarez napierdziela piłki poza stadion

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2015 19:45    #3
Może musi mieć odpowiednie polecenia, albo niech ćwiczy ulubione zagrania, które spowodują zmniejszenie liczby strzałów z dystansu?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution