dziwna przypadłość twarzy

 n00stress Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2019, 09:36    #1
Witam. Posiadam oryginalną grę Football Manager 2019, jednak mam pewien problem z facepackiem, co jest dosyć irytujące. Dodaje sobie nowe twarze, loga itd. wszystko miód malina. Zaczynam grę przykładowo zespołem Wolves i nagle trafiam na dziwną rzecz - nie ma niektórych twarzy, chociaż zostały dodane. Próbuje to wszystko modyfikować, na paręnaście sposobów i nadal nic. Dla potwierdzenia problemu - aktualizuje niektórym twarze w zespole i bezproblemowo są one zmieniane, natomiast są te niektóre kwiatki, gdzie po prostu im twarzy nie da się dodać, a są to dosyć znani piłkarze. Jest to problem naturalny i faktycznie nie da się np. dodać twarzy takim piłkarzom jak Diogo Jota?

Nr ID i inne typowo błędy juniorskie raczej odpadają.
(chociaż nie zdziwię się, jak to jednak jest jakiś inny problem juniorski Mr. Green )

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2019 13:48    #2
Odznaczasz w ustawieniach buforowanie skórki? Wyczyściłeś bufor?

Jeśli tak i nic, spróbuj usunąć plik fake zgodnie z tym poradnikiem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Po zresetowaniu gry zobacz, czy to coś dało. Ten plik blokuje m.in. facepacki w pewnych miejscach z powodów licencyjnych.
twitter.com/Ceyvol

 n00stress Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2019 20:32    #3
Zrobiłem wszystko co mogłem, parę razy w różnych konfiguracjach. Nic nie daje. Masz Football Manager '19? Tobie bez problemu dodało twarz m.in. Diogo Joty czy Sando Tonali'emu?

 Nuken_2016 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2016
Skąd: Nadarzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2019 21:22    #4
Z jakiego facepacka korzystasz ??? Ja korzystam zawsze z DF11 są najlepsze.Ja bym wszystkie inne usunął i pobrał DF11.Nigdy nie miałem z nimi problemu i żadnych plików nie usuwałem.Instalowałem zgodnie z instrukcją
Dla przykładu :
https://i.imgur.com/ivuDdDu.png

 n00stress Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2019 22:00    #5
Nawet nie pamiętam, dawno temu ściągnąłem dosyć spory facepack. Myślisz, że to ma jakiekolwiek znaczenie? Pliki jeżeli chodzi o nazwę i format pliku będą identyczne. Dziwne jest to bardzo właśnie zważywszy na to, że jednemu mogę bez problemu aktualizować zdjęcie, a drugiego w tym samym zespole nie da się kompletnie.
Jeżeli nic już faktycznie nie wymyślę do jutra, to spróbuję z całym nowym facepackiem, z tym o którym wspominasz.

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2019 17:22    #6
Jak config jest dobry to do głowy przychodzi mi tylko żebyś sprawdził rozszerzenie zdjęć, które ci się nie wyświetlają. FM czyta pliki png, ale PNG się nie wyświetlą.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.