kiks gracza !!

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006, 00:03    Pytanie
W sumie to powinienem być wściekły. Przez delikwenta odpadłem w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała po porazce 0-1 (ja gram Górnikiem Polkowice - zacząłem jako bezrobotny). W doliczonym czasie pierwszej połowy dogrywki koles wybijajac pilke glowa (po roznym) stojac w obrebie piatki trafil przeciwnika. Pilka sie od niego odbila i wpadla do bramki. Kiks jak sie masz. Caly mecz przewazalem, no moze wlasnie oprocz pierwszej czesci dogrywki, jednak powiedzenie zawodnikom ze graja juz na luzie, nie bylo trafne, myslalem ze sie uspokoja i wyjda rozluznieni, niestety bylo inaczej. No ale nie o tym chcialem pisac. Po meczu, w gazetach az roilo sie od wypowiedzi rozzalonego pilkarza, przepraszajacego druzyne za swojego kiksa. Co wiecej, kilku zawodnikow w wiadomej zakladce ich dotyczacych od tej chwili ma wpisane "zdenerwowany na X z powodu popelnionego bledu" [choc cudzyslow tutaj jest tylko aby oddzielic to co sadzal od reszty zdania, nie cytuje doslownie]. Jest tez druga grupka majaca "chce pomoc X w jego problemach po niefortunnym zagraniu" [czy jakos podobnie, sens jest zachowany, choc slowa moze troche inne]

WOW !! Czy wam tez juz sie przytrafila taka sytuacja ? Z tego co czytam to niektorzy juz kilka sezonow rozegrali.... ja dopiero jeden miesiac, moze dwa gram, no ale coz, ja sie ucze i mam swoje zycie osobiste ;P....

Co o tym sadzicie ? O tym kiksie, nie o moim zyciu :)

 TeTrO Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2006
Skąd: Dębica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 02:11    #1
Ja miałem sporo kiksów, co mecz błędy obronców ciągłe porażki, kontuzje czerwone kartki. Zmieniłem całkowicie taktyke i styl gry i jest o niebo lepiej.
A co do zawodników, to Głowackiego gdy skrytykowałem za słaby występ (samobój min)
to się na mnie obraził zarządał wystawienia na liste transferową:P. Baszczyński i Sobolewski uznali że źle go potraktowałem. Morale zespołu spadło, i minęło sporo czasu zanim wszystko wróciło do normy.

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 11:34    #2
Ja gram mniej więcej tyle samo co ty i mi narazje się to nie zdarzyło .Ale przypomnijmy sobie ten cudowny wspaniały mecz na stadionie śląskim .Bramkarz kolumbijski wykopuje piłkę piłka leci leci leci i wpada do naszej bramki kuszczak załamany cały kraj sie śmieje tylko bąk go pociesza .Więc wiesz sytuacja jak sytuacja ;) Na twoim miejscu bym go nie wystawiał w najbliższych spotkaniach

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2006 10:03    #3
Ja bym go też nie wystawiał na najbliższe kilka spotkań, a jeżeli ten którego wystawiłeś za niego się nie spisuje, to postaw znowu na pana od kicksów- powinien to potraktować jak szansę. Wcześniej mógłbyś go jakoś pocieszyć.

 Mattii Przodownik pracy

Postów: 998
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2006
Skąd: Uniejów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2006 12:26    #4
Ja miałem taką sytuację :

Mój obrońca podawał do bramkarza piłka leci wolno...wolno...wolno nagle bramkarz pada na ziemię i zwija się z bólu (kurde kontuzja) piłka przetacza się obok niego i... wpada do bramki!

Co do twojejstaucij to poprostu pecha miał ten obrońca i tyle.Ty za to powinieneś go wesprzec.Pozdro:)

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2006 12:57    #5
inni bramkarze trafiają na kępki trawy od których piłka się odbija i przelatuje nad ich nogami :D

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2006 13:15    #6
al to jest zaj.... nie uwazacie ? Co do tych kepek. Mowisze ze w grze tak miales ?? Ostatnio taka sytuacja miala miejsce w meczu Chorwacji z Anglia, jak popierdzielony i nigdy przeze mnie nie lubiany Garyy Neville podal do bramkarze w swiatlo bramki, o czym wie kazdy mlodzik, ze tak sie nie robi.... a wiec ponawiam pytanie, W FMie miales taka sytuacje ?? Jak tak to bomba !

A co do mojego obroncy. Oczywiscie po tym meczu pochwalilem go za gre w kilku ostatnich, bo akurat sie zlozylo ze dobrze gral, ba byl jednym ze najlepszych moich zawodnikow w kilku ostatnich meczach.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.