Strona

Błędy w grze.

 ccubus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 12:01    #51
Czy Wam też tak szybko spada/wolno rośnie ogranie? Dodatkowo przy treningu utrzymanym na poziomie 'przeciętny', odpoczynki przed i po meczu, strasznie wolno odbudowywuje się kondycja. W czym tkwi problem?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2014 o godz. 12:07

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 12:17    #52
wolno to znaczy jak? Ja pod koniec sezonu mam po 80-90% na 3 taksach, jak będziesz zmieniał pół składu to szybciej im spadnie znajomość taktyki, i będą sie musieli znów uczyć(ci nowi zawodnicy).
Kondycja odbudouje się po pierwszym dniu przerwy, ćwiczę różnie ale zapomniałem o kondycji w przedsezonowym przygotowaniu.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 15:39    #53
[quote="rnichal"]W polskiej lidze 2 zółte kartki nie dają zawieszenia w kolejnym meczu. Liczą się one do zbiorczej liczby kartek.
W lidze angielskiej po dwóch żóltych pauzuje się przynajmniej jeden mecz. U nas karą jest zejście w meczu w którym piłkarz otrzymuje dwa napomnienia. W kolejnym meczu może grać o ile nie zaliczył którejś z kolei kartki po której się pauzuje (chyba 4 lub 5).[/quote]
Tak jest. Dlatego istotne jest czy piłkarz z żółtą kartką wyleciał później za drugą żółtą (jak wczoraj Żyro) czy za bezpośrednią czerwoną (dwie żółte albo żółta+czerwona) po ostrym ataku.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 15:43    #54
[quote="palikot33"]Mianowicie gram w Polskich ligach i denerwuje mnie fakt, że jak chcę sprowadzić jakiegoś no name'a co ma 17 lat i urodził się w Bóg wie gdzie, a jest talentem, to chce zarabiać od razu 300k€, co na polskie warunki jest przesadzone. To samo z graczami polskimi, którym skończyły się kontrakty i wiele nie znaczą w polskiej lidze, też mocne sumy trzeba na nich kłaść, co w poprzednich FMach było rzadkością, 100k€ to już takie wygórowane MAXIMUM było. Co sądzicie o tym "błędzie"?

PS. przez to mam ciągłe problemy finansowe, w jakim klubie bym nie grał, średniacy dużo mnie kosztują.[/quote]
Rzucisz jakiś przykład takiego polskiego gracza po pierwszym sezonie? U mnie zawsze kwoty były sensowne, nawet Marco Paixao można było zatrudnić za 60-70 tysięcy zł miesięcznie.

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 16:35    #55
u mnie wyleciał obrońca za 2 żółte i pauzował w nastepnym meczu, a nie posiadał żadnych napomnień. I jeszcze jedna rzecz. Mianowicie terminarz wg mnie jest spieprzony. Kolejki często są grane w środe/wtorek przez co np Legia, gdy ja mam rozegranych 15 kolejek ma tylko 12 z racji przesuwania terminu meczu ze wzgledu na puchary. Bardzo nierealistyczne to jest, w naszej Ekstraklasie jak się nie mylę pod koniec rundy wiosennej jedna/2 kolejki sa rozgrywane w środku tygodnia, a tak wszystko w weekendy.

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 16:35    #56
u mnie wyleciał obrońca za 2 żółte i pauzował w nastepnym meczu, a nie posiadał żadnych napomnień. I jeszcze jedna rzecz. Mianowicie terminarz wg mnie jest spieprzony. Kolejki często są grane w środe/wtorek przez co np Legia, gdy ja mam rozegranych 15 kolejek ma tylko 12 z racji przesuwania terminu meczu ze wzgledu na puchary. Bardzo nierealistyczne to jest, w naszej Ekstraklasie jak się nie mylę pod koniec rundy wiosennej jedna/2 kolejki sa rozgrywane w środku tygodnia, a tak wszystko w weekendy.

 ccubus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 18:18    #57
[quote="myfunnygame"]wolno to znaczy jak? Ja pod koniec sezonu mam po 80-90% na 3 taksach, jak będziesz zmieniał pół składu to szybciej im spadnie znajomość taktyki, i będą sie musieli znów uczyć(ci nowi zawodnicy).
Kondycja odbudouje się po pierwszym dniu przerwy, ćwiczę różnie ale zapomniałem o kondycji w przedsezonowym przygotowaniu.[/quote]

po jednym-dwóch dniach bez grania zawodnicy nie mają już 100% ogrania. gram co trzy dni, więc rotuje składem, ale w 14 nie było takiego problemu. stopień znajomości taktyki mam wysoki. nie mam pomysłu w czym może tkwić problem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2014 o godz. 18:19

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 20:40    #58
Gram właśnie sobie i pokazało mi się okno MLS Draft Combine ( jakis puchar amerykański) które jest całkowicie puste. Chce kontynuować grę, ale się nie da !! Za to mogę każdą pozycję w okienku wybrać....

edit. Klikajac urlop gra zaczyna dalej "iść" do przodu, jednak potem znów to samo

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2014 o godz. 20:50

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 23:19    #59
[quote="janko05"]Gram właśnie sobie i pokazało mi się okno MLS Draft Combine ( jakis puchar amerykański) które jest całkowicie puste. Chce kontynuować grę, ale się nie da !! Za to mogę każdą pozycję w okienku wybrać....

edit. Klikajac urlop gra zaczyna dalej "iść" do przodu, jednak potem znów to samo[/quote]

a jaka ligę grasz? w USA?

 Awanturnik Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 22:42    #60
Gram sobie Widzewkiem z Chrobrym Głogów i strzelam na 3-0, az tu nagle taki widok.
Zgłoście to do SI, bo powoli FM 15 jest nie do wyrobienia;//

http:(...)lony.png

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.