Strona

Błędy w grze.

 Awanturnik Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 22:59    #61
Przeanalizowałem ten błąd i jest luka w grze, ktora robi kilka zmian w skladzie a nikogo nie wpowadza, a po tym norlanie i tak ma zachowane 3 zmiany dany zespol. dlatego takie wyniki tyu 8-0 11-0!! ;//// chyba zainsaluje fm 14;)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 00:16    #62
[quote="Awanturnik"]Przeanalizowałem ten błąd i jest luka w grze, ktora robi kilka zmian w skladzie a nikogo nie wpowadza, a po tym norlanie i tak ma zachowane 3 zmiany dany zespol. dlatego takie wyniki tyu 8-0 11-0!! ;//// chyba zainsaluje fm 14;)[/quote]
Tak, taki błąd istnieje w Polskiej I Lidze, jest zgłoszony, naprawiony i sytuacja nie będzie występowała po patchu.

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 10:28    #63
[quote="kell1987"][quote="janko05"]Gram właśnie sobie i pokazało mi się okno MLS Draft Combine ( jakis puchar amerykański) które jest całkowicie puste. Chce kontynuować grę, ale się nie da !! Za to mogę każdą pozycję w okienku wybrać....

edit. Klikajac urlop gra zaczyna dalej "iść" do przodu, jednak potem znów to samo[/quote]

a jaka ligę grasz? w USA?[/quote]

Polską, bez ligi USA grywalnej. Pomógł 5 dniowy urlop

 kaboo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2014
Skąd: Berlin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 11:02    #64
a kiedy można się spodziewać tego patcha?

z przykrością, a właściwie wręcz z niewiarygodnym zaskoczeniem muszę stwierdzić, że gra mi zbrzydła z tym błędem :/ Oglądam skróty, a tam biega moich komplet, a u przeciwnika 5 w polu + bramkarz :/
poczekam na naprawę tego...i oby to było szybko :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 11:25    #65
[quote="kaboo"]a kiedy można się spodziewać tego patcha?

z przykrością, a właściwie wręcz z niewiarygodnym zaskoczeniem muszę stwierdzić, że gra mi zbrzydła z tym błędem :/ Oglądam skróty, a tam biega moich komplet, a u przeciwnika 5 w polu + bramkarz :/
poczekam na naprawę tego...i oby to było szybko :)[/quote]

Taka polityka SI - pamiętam, że przy FM14 występował jakiś błąd w lidze z kraju Ameryki Południowej, to wydali na szybkiego patcha. A jak w Fm15 jest totalnie pokaźny błąd w polskiej lidze to trzeba czekać na ogólnego patcha. Gietz zepnij poślady i wywalcz coś dla chłopaków.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 13:00    #66
Też mnie to zastanawia na co czekają z tym patchem skoro Polacy nie mogą normalnie zagrać w polskiej lidze -.- ŻE NA DA.
Jesteśmy graczami gorszej kategorii czy co?

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 14:01    #67
[quote="myfunnygame"]Też mnie to zastanawia na co czekają z tym patchem skoro Polacy nie mogą normalnie zagrać w polskiej lidze -.- ŻE NA DA.
Jesteśmy graczami gorszej kategorii czy co?[/quote]
Sprawa jest prosta - nie wiedzą jak to naprawić/zaimplementować do gry. Innej możliwości nie widzę.
Rocznie SI dzięki graczom zarabia miliony € a nie może zatrudnić programistów na poziomie, którzy nie mieli by z tym jakichkolwiek problemów...
.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 03:35    #68
Tak, taki błąd istnieje w Polskiej I Lidze, jest zgłoszony, naprawiony i sytuacja nie będzie występowała po patchu.

Głównie skupiłem się na tym słowie. Może coś mnie zmyliło.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.11.2014 o godz. 03:36

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 04:57    #69
[quote="myfunnygame"]Tak, taki błąd istnieje w Polskiej I Lidze, jest zgłoszony, naprawiony i sytuacja nie będzie występowała po patchu.

Głównie skupiłem się na tym słowie. Może coś mnie zmyliło.[/quote]

Naprawiony? myfunny masz już nowego patcha, że wiesz, że jest naprawiony, bo na chwilę obecna to obiecanki cacanki....

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 08:25    #70
tak, grałem na nim i obserwuje wyniki w polskiej lidze i jest ok. Myślę, że do czwartku wypuszczą go oficjalnie.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.