Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2010 20:17    #140
mi sie zacina po kilku minutach gry....;/ ktos ma podobnie?
(L)

 Gugulek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2010
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 19:23    #141
Jak instaluje patcha... 10.1 bądź 10.2... To jak odpale grę wyskakuje że brak płyty w napędzie... a jak ma być płyta jak ja mam FM2010 przez Steama.... i niestety Crush Dumps. :). Może ktoś wie jak zrobić gdy ma się FM2010 zainstalowanego przez Steama i nie bawiłem się w edytorze ani nie mam żadnych dodatków...

 Elendil Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2009
Skąd: Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 23:51    #142
Możesz zawsze ściągnąć jakiegoś cracka, i wtedy problem obecności CD zniknie.
Albo po prostu wsadź płytę do napędu :D

 Koniasz Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2010 16:27    #143
Witam
Mam, z tego co widze sławny, problem z crasch dumps, wyskakuje mi zawsze w jednej konkretnej dacie mianowicie 06.06.2013r. Jak widać pare sezonów już za mną i szlag mnie trafia jak nie moge grać dalej a wciągnąłem sie już na maxa. Mam zainstalowaną najnowszą łatke 10.2 oraz usuwam ten folder co o nim mowa ale jak widać nic to nie daje. Tak wogóle to jest dla mnie nie pojęte skoro problem jest znany od dawna ( poprzednie wersje też go miały podobno) i wychodzą kolejne łatki to czy nikt z łaski swojej nie może sie tym zając. Czy to na prawde zbyt trudne zadanie dla tych mądrych głów? Producenci zbijaja kase i otrzymuja kolejne nagrody za gre tylko ja sie pytam za co? za to że mnie korwica bierze? Sory za długa wypowiedź i mam nadzieje że uzyskam w końcu odpowieź co z tym zrobić i nareszcie rusze dalej! Pozdrawiam

 84czarny Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: Nisko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2010 19:37    #144
Czemu ta gra jest tak pojebana wydajesz przeszło 100 zeta grasz 7sezonów a tu ci takie hujostwo wyskoczy i sie nie da grac .Trzeba od nowa zaczynac gre .Bo Save nie chce wczytac

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2010 01:58    #145
Ponowny atak crashów nastąpił. Nie mogę przejść daty 7. czerwca 2012. Po każdej próbie wywala mi crasha... Nie znam przyczyny. Usuwałem już folder crashów z folderu FMa, nic to jednak nie dało, urlop też nie pomaga. Macie jakiś pomysł?

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2010 21:30    #146
Nie wiem co jest przyczyną tego, że ja NIGDY nie miałem żadnych problemów z kraszami. Nie wiem, co robię, a czego nie robię, co pozwala mi ich unikać.

Jedyny crush, jaki zdarzył mi się podczas gry w Fm 2010 to wtedy, kiedy jako kompletny laik w tym temacie, próbowałem zrobić dla szanownego kolegi Zachiego skina. Zajęło mi to chyba 2 godziny, podczas których uruchamiałem FM-a, lub przeładowywałem skórki setki razy, i wtedy, po włączeniu takowej, jeszcze nie do końca zrobionej skrórki, wyskoczyło mi parę błędów, po czym - crush. Może więc jest to związane z plikami innymi, niż FM-owe. Proponuję spróbować zagrać chociaż ten jeden dzień na podstawie, bez skinów i dodatkowych plików. Skoro jednak jest to konkretna data, widocznie coś się wtedy ważnego dzieje. Ja obstawiam jakieś losowanie, np. grup eliminacji do MŚ czy coś. Polecam sprawdzić co może w tej dacie się dziać, i obejrzeć dokładnie to wydarzenie. Może jest np. losowanie półfianłu jakiegoś pucharu, a z uwagi na deszcz jeden z meczy przeniesiono za tą datę. Nie ma zespołów do losowania - i bum.

Nie miałem z tym nigdy na poważnie do czynienia, więc to tylko domysły. Ale rzadko się zdarza, żebym z takimi problemami sobie nie poradził, więc desperatów zapraszam na gg - postaram się pomóc znając dokładnie okoliczności błędu :)
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 stachu2424 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2010
Skąd: Świecie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2010 00:46    #147
Rozkminilem to!A moze w czasie gry odpalacie jakis inny program w tle co????
Bo ja tak mialem!smiejcie sie-ale to akurat byl addobe reader-kozystalem z poradnika do fm.Za kazdym razem jak odpalilem go w czasie gry komp sie resetowal i pojawial sie wlasnie folder CrashDumps.Wkurzylem sie za ktoryms razem bo nie wiedzialem czemu tak sie dzieje,tzn jedyne co mi przychodzilo do glowy to ten Adobbe-ale myslalem,ze to nie mozliwe.Wkoncu za ktoryms razem sie wkurzylem,odpalilem samego addobe r.i znow sie komp zresetowal.Nie mialem zaaktualizowanego Add.R.,zainstalowalem najnowsza wersje i teraz juz nie mam tego problemu.Moze to przypadek byl?Nie wiem ale wiecej cruchdumps mi nie wyskoczyl.
pzdre

 krysjaz Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2010
Skąd: bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2010 20:28    #148
rozwiazanie

1. należy odinstalowac fm
2. zainstaluj ponownie
3. wgraj patcha 10.1.1
4. wgraj juz najnowszego pacha czyli wiekszosci przypadku 10.3.0

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 13.04.2010 o godz. 21:27

 krysjaz Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2010
Skąd: bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2010 20:32    #149
napiscie jak uwas sie sprawuje ten sposob

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.04.2010 o godz. 20:33

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.