Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2010 21:02    #150
nie spamuj i pisz po polsku
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2010 12:54    #151
U mnie żaden z tych sposobów nie działa... Z resztą muszę przyznać, że dopiero teraz wiem, co czują wszyscy, którym ten błąd wyskakuje, a to dlatego, że gram w FM/CM już bardzo ładnych kilka lat i dopiero teraz, w tej części FM-a spotkałem się z tym po raz pierwszy. I muszę powiedzieć, że jest to bardzo irytujące.
W każdym razie znalazłem sposób, żeby go ominąć, przynajmniej u mnie. W pewnym momencie zorientowałem się, że ów błąd pojawia się co 23 minuty z dokładnością co do sekundy. No to w takim razie robię zapis gry co jakieś 20-21 minut, następnie wyłączam i włączam grę ponownie. No i takim, może nie najwygodniejszym, sposobem omijam ten 'problem', bo nic innego nie działa.
by dooomiiin

 Marek86 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2010 12:44    #152
Mi wyrzuca ten błąd też jednego określonego dnia. Myślałem, że to kwestia uszkodzonego save, ale z poprzednimi to samo. Usuwanie katalogu crash dumps, dodawanie nowego managera, wczytywanie i zapisywanie FMRTE nie pomaga. Jestem powiem szczerze wnerwiony, odechciewa mi się grać w FM. Bo jaką mam pewność, że po rozpoczęciu nowej gry znowu po roku-dwóch nie wywali mi... Brak słów. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to śmiało. Jestem otwarty na wszelkie próby.

 johny96 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2010 11:07    #153
Drodzy przyjaciele wydawało mnie się, że był takie temat, ale nie mogłem go znaleźć, dlatego dodałem tutaj mój wpis.
Mam 2014 rok w mojej Romie, początek sierpnia i gdy chcę przejść z dnia na dzień wyskakuje mi crash doumps, zarówno poprzez kontynuuj, jak i urlop. Bardzo proszę o pomoc.

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2010 12:12    #154
[quote=johny96]Drodzy przyjaciele wydawało mnie się, że był takie temat, ale nie mogłem go znaleźć, dlatego dodałem tutaj mój wpis.
Mam 2014 rok w mojej Romie, początek sierpnia i gdy chcę przejść z dnia na dzień wyskakuje mi crash doumps, zarówno poprzez kontynuuj, jak i urlop. Bardzo proszę o pomoc. [/quote]

Ostatnio pomagałem jednemu koledze z takim samym problemem. Jeśli masz łatkę inną niż 10.3 - zainstaluj 10.3. Jeśli problem nadal występuje, najprawdopodobniej pomoże dopiero rezygnacja z funkcji managera w klubie, a po felernym dniu wpisanie się ponownie (czy to za pomocą jakiegoś edytora, czy po prostu stworzenie nowego managera).

Czy grasz na oryginalnej bazie danych, czy na jakimś update? czy baweiłeś się edytorem?

przyczyną może być (co jest głupie, no ale... ) grafika. powyłączaj wszystkie dodatki graficzne, oraz ustaw domyślną skórkę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2010 o godz. 12:14

"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 johny96 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2010 13:30    #155
Gram na 10.3.0, nie bawilem się edytorem, orginalna gra, podstawowa baza danych, bez zadnych udziwnien.

 baluch Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2009
Skąd: Solihull
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2010 18:57    #156
Mam crashdumpa kiedy wchodze w finanse ;/
Latka 10.3.0
Da rade jakso to poprawic?
Anglia -> Solihull -> Wharf Lane

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2010 19:00    #157
[quote=baluch]Mam crashdumpa kiedy wchodze w finanse ;/
Latka 10.3.0
Da rade jakso to poprawic?[/quote]

Prawdopodobnie coś ze skinem. Spróbuj zmienić, włącz/wyłącz buforowanie skórek.
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 baluch Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2009
Skąd: Solihull
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2010 19:12    #158
Niestety nic nie pomaga ; /
Anglia -> Solihull -> Wharf Lane

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 20:11    #159
Panowie! Pomocy... Gram sobie Polonią Warszawa i wszystko ładnie śmiga.. aż do czasu kiedy wyskakuje ten chory błąd;/ Najlepsze jest to, że wyskakuje on co 3,4 no może 5 meczów (różnie). Występuje on zawsze, ZAWSZE, kiedy wchodzę pod czas meczu w taktykę. Przykładowo : Gram mecz, zbliża się 55 minuta meczu i mam zamiar zmienić zawodnika lub taktykę i wszystko normalnie dało się zrobić. Tak przez kilka meczów. Natomiast w następnym meczu po wejściu w "taktyka" występuje błąd i gra się zamyka... Trochę to irytujące bo cały czas muszę zapisywać grę (zapis do 3 plików) I na początku każdego meczu wchodzę w "taktyka" i jeśli mnie nie wywali to mogę normalnie robić zmiany itp, ale jeśli mnie wywali(co się często zdarza) to muszę zaczynać od ostatniego zapisu... i tak w kółko.

Dodam, że gram na dużej bazie danych wszyscy zawodnicy z Europy i Afryki. Aktywne ligi to : Polska(2), Angielska(2), Francuska(2) Niemiecka(3) i Hiszpańska (2). FM pokazał mi, że przybliżona liczna zawodników to 220k... Napis był na czerwono z informacją, że przekracza zalecaną liczbę. Do cholery mam dobrego kompa, który to pociąga... Gram normalnie w każdą grę, i w FM'ach też nie miałem nigdy tego typu problemów. Jest jakieś lekarstwo na to? Męczące jest ciągłe zapisywanie, wczytywanie i wkurzanie się o to, ze musisz powtórzyć mecz, a czasami i więcej... Na dłuższą metę grać się odechciewa. Nie mam chęci do robienia reinstala.. Chciałbym zachować save'y, ale jeśli reinstal to ostateczność to trudno...


Dodam, że gram na patchu 10.3.0.
W grę mam wrzucone : FuryG's AFRICAN MEGA DB v2.10 oraz FORBESFM10.

Z góry wielkie, WIELKIE dzięki za pomoc.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.05.2010 o godz. 20:13

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.