Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Mihalo Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Gdańsk/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2011 18:05    #240
not well-formed (invalid token) at line 1 of floating_info_state_changed.xml

wyskakuje mi taki komunikat i nie moge dalej grac. stalo sie to nagle i nie wiem jak sobie z tym poradzic.. POMOZCIE BO NIE MOGE KOMPLETNIE GRAC W FM11 ;(

 amak1 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2011 14:17    #241
Witam! Postanowiełm napisać na temat crash dumpa bo wydaje mie się , że mamy wszyscy poważny błąd. zaznaczam, ze do chwili obecnjen ie miałem nigdy crasha. Po zainstalowaniu łatki 11.3 teraz crash jest dokładnie 19 czerwca. Któs już pisał na ten temat, że powstła jakiś problem przy przechodzeniu na kolejny sezon. Mam pytanie do wszystkch wtajemniczonych, czy wiecie coś na ten temat, po czyjej stronie jest błąd. Jezeli po stronie producentów, to czy coś zrobia z tym. Zaznaczam, że gra nie idzie w żaden sposób. 19 czerwca i koniec gry.

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.03.2011 14:45    #242
Czyli nie zaczynać gry na tej łatce, 11.3.0?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2011 15:21    #243
Na jakiej lidze/ligach?
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.03.2011 15:58    #244
[quote=amak1]Witam! Postanowiełm napisać na temat crash dumpa bo wydaje mie się , że mamy wszyscy poważny błąd. zaznaczam, ze do chwili obecnjen ie miałem nigdy crasha. Po zainstalowaniu łatki 11.3 teraz crash jest dokładnie 19 czerwca. Któs już pisał na ten temat, że powstła jakiś problem przy przechodzeniu na kolejny sezon. Mam pytanie do wszystkch wtajemniczonych, czy wiecie coś na ten temat, po czyjej stronie jest błąd. Jezeli po stronie producentów, to czy coś zrobia z tym. Zaznaczam, że gra nie idzie w żaden sposób. 19 czerwca i koniec gry. [/quote]
[quote=amak1]Witam! Postanowiełm napisać na temat crash dumpa bo wydaje mie się , że mamy wszyscy poważny błąd. zaznaczam, ze do chwili obecnjen ie miałem nigdy crasha. Po zainstalowaniu łatki 11.3 teraz crash jest dokładnie 19 czerwca. Któs już pisał na ten temat, że powstła jakiś problem przy przechodzeniu na kolejny sezon. Mam pytanie do wszystkch wtajemniczonych, czy wiecie coś na ten temat, po czyjej stronie jest błąd. Jezeli po stronie producentów, to czy coś zrobia z tym. Zaznaczam, że gra nie idzie w żaden sposób. 19 czerwca i koniec gry. [/quote]


Więc pytam się czy warto zaczynać grę na patchu 11.3, skoro kolega twierdzi, że 19 czerwca (rozumiem, że 2011) nie można kontynuować rozgrywki?

 artoni Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2011 23:34    #245
cześć, od dłuższego czasu zmagam się z problemem, szukałem rozwiązania na necie, ale odpowiedzi są niejasne i niejednoznaczne.
otóż pewnego razu odpalam fm 11 a tu błąd, że "gra nie została wczytana" wie ktoś jak na to pomóc? byłbym bardzo wdzięczny. Stało się to jakoś po wgraniu łatki 1.2, lub 1.2.1 (bo tę też próbowałem, bo przeczytałem na cmrev, że on poprawia jakieś niewczytujące się zapisy). Najdziwniejsze wydaje się być to, że grałem na trzech save, tj. zapisywałem raz na jednym, raz na drugim i padły wszystkie w tym samy momencie.

Przyznam się uczciwie, że przed FM 11 piraciłem poprzednie wersje, ale postanowiłem, że po tylu latach wypada kupować od tej pory oryginały. I chyba mnie trochę pokarało, bo na piratach nigdy nic się nie działo, a tu oryginał i kiks.

 brayoz Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2010
Skąd: Ostrołęka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2011 23:38    #246
Nie można kontynuować rozgrywki w dniu 19 czerwca ale w różnych latach. Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save'y (naprawili i mój, wszystko działa).

 AdixPB Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2011 09:30    #247
a ja mam taki problem , stworzyłem sobie w FM11 klub za pomocą wbudowanego edytora do gry , poczym włanczam gre , ustawiam zmiany z edytora i wyskakuje mi taki obrazek( załanczam ten obrazek) i niemwiem co dalej z tym zrobić

 volit Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2011 19:25    #248
Mam ten sam problem, gra zatrzymuje się na 19 czerwca. [quote=brayoz]Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save'y (naprawili i mój, wszystko działa).[/quote] mógłbyś podać konkretny link do tematu bo nie mogę znaleźć?

Edit: Znalazłem

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.03.2011 o godz. 20:18

 Craxa fan Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2010
Skąd: Krzeszowice / Newmarket UK
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2011 19:43    #249
Witam. Ja złapałem crasha po jednym ze spotkań ligowych. Usunąłem go z folderu i zagrałem mecz jeszcze raz i jest ok. Mam pytanie, czy udało mi się go ominąć, czy ten problem może wrócić?
Maxima Debetur CRACOVIAe Reverentia...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.