Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 7suarez7 Wróg ludu

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Skąd: Pilzno
Poziom ostrzeżeń: 3
0
29.03.2011 14:26    #250
[quote=brayoz]Nie można kontynuować rozgrywki w dniu 19 czerwca ale w różnych latach. Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save[quote=brayoz]Nie można kontynuować rozgrywki w dniu 19 czerwca ale w różnych latach. Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save[quote=brayoz]Nie można kontynuować rozgrywki w dniu 19 czerwca ale w różnych latach. Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save'y (naprawili i mój, wszystko działa).[/quote]


dasz konkretny link bo nie moge tego znalesc

 7suarez7 Wróg ludu

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Skąd: Pilzno
Poziom ostrzeżeń: 3
0
29.03.2011 14:30    #251
[quote=brayoz]Nie można kontynuować rozgrywki w dniu 19 czerwca ale w różnych latach. Poczytajcie forum sigames, tam jest opisany problem, tam też naprawiają save'y (naprawili i mój, wszystko działa).[/quote]


dasz konkretnylink bo nie moge tego znalesc

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2011 21:04    #252
Panowie mi Crash Dumps najczęściej pojawia się podczas zgłaszania składu do na mecz , na szczęście po ponownym odpiąaleniu gry mogę ją kontynuować.
Jednak ciągle odpalanie komputera od nowa i gry jest trochę nudne i uciążliwe.Jeżeli ktoś byłby mi w stanie pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
Dziękuję.

 artek88 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2011 17:06    #253
A ja mam tak że gdy wejde w profil obojętne jakiego zawodnika , gra się wyłącza sama i potem w folderze moje dokumenty/sports interacitive/Fm11 pojawia się folder wczesniej wspomniany Crash Dumps . Wie ktoś jak to naprawić ??

 Lopata19104 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2009
Skąd: Pabianice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 10:47    #254
Witam mam problem.Zacząłem nową rozgrywkę Barceloną gdy przyszło pierwsze powołanie wycofałem wszystkich zawodników ze zgrupowań.Teraz już gram drugi sezon i nadal nikt nie dostaje powołania.W profilu graczy napisane jest:"wycofany z reprezentacji" da się coś z tym zrobić?Proszę o pomoc.

 matsuchocki Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2011
Skąd: suchocki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2011 12:31    #255
Witam mam duzy problem, otoz gdy zaczynam nowa gre po zaladowaniu wyskakuje mi blad "no element found at line 1 of profil.xml" 3 razy klikne i gra działa....ale jak chce wyjsc z gry i zapisac to ok tez blad wyskakuje, gra sie zapisuje...ale zeby wczytac poźniej gre wyskakuje blad i nic juz nie moge zrobic...ktos wie jak pomoc?

 maly333 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2011 14:48    #256
Witam FM'owicze

Dzis zainstalowalem Fm11 i grałem ładnie pieknie Nottingam Forest jakies 10 kolejek. Musialem wyjsc to zapisalem i wylaczylem kompa.Gdy wrocilem odpalam FM, włacza sie do momentu gdy widzimy menu. Znaczy po reklamach sie wylacza , nie do konca wiem o co chodzi z tymi Crush cos tam a wiec czekam na odpowiedz .

 ZenonBambolina Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2011 09:33    #257
witam
Zainstalowałem łatkę 11.3 i mam problem z graniem, wszystko było dobrze do momentu rozgrywania sparingów przed sezonem. Bezpośrednio przed meczem po ustaleniu taktyki wywala mi grę w trakcie ładowania samego meczu. Na początku było to po drugim sparingu, ustawiłem sejwy codzienne, a teraz właściwie nie mogę rozpocząć kolejnego meczu. Gram Sewillą baza danych duza, komp o dobrych parametrach na procesorze I5 4G ramu więc nie powinno sie nic dziac jesli chodzi o wydajność. Po lekturze forum znalazłem raz katalog Crash Dump, wywaliłem go, gra poszła ale w następnym sparingu wywaliło mnie znowu. Teraz taki katalog nigdzie mi się nie pojawia, mam tylko dwa katalogi sports interactive w dokumentach na dysku systemowym. Dodam, że grę mam zainstalowaną na innej partycji, System operacyjny windows 7. Może znacie rozwiązanie tego problemu, bo szkoda mi tego co już zrobiłem. Pozdrawiam

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2011 13:41    #258
Ja tylko napiszę, że w FM11 początkowo miałem crashe (podobnie zresztą jak w 10) przy wchodzeniu do "Taktyka" (ale dopiero po rozegraniu 2-3 meczów), potem dziwnym trafem SAME przestały się pojawiać, potem po wgraniu patcha Vetra znowu miałem crashe (plus w pakiecie "XML passing error ;(, ale po usunięciu i reinstalce wszystko działało (ok. 2 miechy) do momentu, gdy znowu SAME z siebie znowu się pojawiły. Sytuację naprawił patch 11.3.0 - teraz wszystko śmiga aż miło, oby tak dalej :).

PS. Piszę SAME, bo tak było - np. gram sobię w niedzielę, save, wyłączam, potem odpalam w poniedziałek, a tam znowu crash...Nic nie zmieniałem w ustawieniach, na kompie również nic, ogólnie żadnej różnicy między dwoma dniami, a crash był:/

 rfl79 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2011 18:16    #259
Mój pierwszy crash dump w ogóle w przygodzie z FM :/ i to w jednym z najważniejszych meczów sezonu, czy to może mieć związek z tym, że z powodu wagi spotkania wprowadzałem podczas meczu wiele kosmetycznych zmian ?
Łatka 11.3.0, bez żadnych dodatków , wcześniej rozegrałem w takiej konfiguracji 2 sezony Arsenalem , bez żadnego błędu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.05.2011 o godz. 18:29

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.